FABRYKA ADRENALINY – Rembów, 7 turnusów: czerwiec, lipiec, sierpień

Lipiec 16, 2015 przez w Czerwiec, Lipiec, Obozy dla dzieci, Sierpień, W Polsce

Serdecznie zapraszamy

dzieci w wieku 6-10 lat oraz 11-15 lat do wakacyjnej FABRYKI ADRENALINY na obozach w Rembowie!

Terminy:

25.06 - 05.07.2017 (lista rezerwowa!)
05.07 - 15.07.2017 (lista rezerwowa!)
15.07 - 25.07.2017 (lista rezerwowa!)
25.07 - 04.08.2017 (lista rezerwowa!)
04.08 - 14.08.2017 (lista rezerwowa!)
14.08 - 24.08.2017 (lista rezerwowa!)
24.08 - 01.09.2017

Cena:

1950 złotych - turnusy I - VI
1690 złotych - ostatni turnus

Cena bez ukrytych kosztów - zawiera wszystkie atrakcje obozowe!!!

SZCZEGÓŁY

MIESZKAMY:

w Pensjonacie GRYNWALD, na terenie ponad 5-hektarowego, zalesionego i w całości ogrodzonego gospodarstwa agroturystycznego w Górach Świętokrzyskich, niedaleko rekreacyjnego zalewu Chańcza. Komfortowe pokoje 2-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, pyszna domowa kuchnia (trzy posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu, obiad z deserem, kolacja). Jako jedyni goście pensjonatu korzystamy bez ograniczeń z infrastruktury obiektu (trawiaste boisko do piłki nożnej, piaszczyste boisko do siatkówki, batut, altany, plac zabaw, domek na drzewie, zjazd tyrolski, ścianka wspinaczkowa).

PROGRAM SPORTOWO-EDUKACYJNY:

Podczas obozu realizujemy bardzo bogaty program sportowo-edukacyjny, dobrany adekwatnie do wieku i możliwości psychofizycznych uczestników.

 • nauka/doskonalenie pływania na krytym basenie
 • warsztaty robotów prowadzone na zestawach LEGO We DO i LEGO MINDSTORMS
 • zajęcia na hali sportowej (gry zespołowe, zabawy ruchowe, elementy gimnastyki)
 • zajęcia w parku linowym  
 • zajęcia na batucie
 • strzelanie z łuku do tarczy
 • wycieczki rowerowe 
 • nauka/doskonalenie jazdy na rolkach, unihokej
 • gry zespołowe na świeżym powietrzu (piłka nożna, koszykówka, ringo)
 • gra terenowa
 • elementy survivalu (techniki linowe, pierwsza pomoc, poruszanie się w trudnym terenie, biwak i budowanie szałasów, maskowanie, nawigacja tradycyjna i GPS, krzesanie ognia)
 • zajęcia ze wspinaczki 
 • zajęcia z samoobrony
 • wycieczka do pałacu w Kurozwękach, safari bizon, labirynt w kukurydzy
 • warsztaty edukacyjne w Geo Parku w Kielcach
 • szaleństwo w Parku Rozrywki Sabat Krajno

PROFILE TEMATYCZNE:

Poza realizacją bazowego programu każdy obozowicz wybiera jeden wiodący proifil tematyczny !

 • Szkoła Przetrwania - specjalizacja wojskowo-survivalowa - NOWA FORMUŁA!!! 
  Podczas zajeć survivalowych młodzi adepci sztuki przetrwania przejmują we władanie pięciohektarowy ogrodzony las. Zapoznają się ze sposobami bytowania w trudnych warunkach terenowych. Będziemy się uczyć jak rozpalić ogień, zdobyć pożywienie czy przetrwać noc. Nie obejdziemy się również bez sztuki nawigacji i wyznaczania kierunków świata aby zawsze móc odnaleźć drogę do domu, a może uda nam się spędzić noc pod namiotem 🙂 W tym roku wszystko w nowej formule współzawodnictwa i rywalizacji dwóch drużyn! Wspaniała leśna przygoda już czeka!     
 • sekcja FIT (rowery, sprzęt pływający, crossfit, streching, elementy gimnastyki sportowej)   
  Specjalizacja dedykowana obozowiczom, kórzy uwielbiają ciągle być w ruchu. Pracować będziemy nad siłą i kondycją przeplatając różne formy aktywności fizycznej: od umiarkowanie forsownych wycieczek rowerowych, przez pływanie kajakiem/rowerem wodnym, po zajęcia ogólnorozwojowe. Pracować będziemy nad poczuciem równowagi i stabilizacją, nie zaniedbamy również rozciągania. W trening wpleciemy też elementy gimnastyki sportowej. Dowiemy się, jak ważna w treningu jest zdrowa dieta oraz sen. W związku z relatywnie sporym obciążeniem wysiłkiem fizycznym specjalizację rekomendujemy dzieciom co najmniej 10-letnim!!! 
 • ROBOTEK - warsztaty robotów 
  Na tegorocznych obozach młodzi fascynaci Robotyki będą mieli okazję przejść na kolejny poziom zaawansowania w konstruowaniu i programowaniu robotów. W trakcie zajęć profilowych, oprócz rozwiązywania różnorodnych zadań konstrukcyjnych, uczestnicy zostaną wprowadzeni do programowania Robotów w języku programowania NXC. NXC jest to język programowania wysokiego poziomu, o składni przypominającej język C - szeroko rozpowszechniony i jeden z najpopularniejszych języków programowania. Dzieci nauczą się korzystać z instrukcji warunkowych, pętli oraz innych funkcji niezbędnych do zaprogramowania robotów, a wszystko to - jak zawsze - poprzez zabawę.
 • Akademia Tenisowa
  Nauka tenisa ziemnego w połączeniu z dobrą zabawą daje wiele satysfakcji i radości kursantowi, a odpowiednio skonstruowane jednostki treningowe zapewniają dziecku harmonijny rozwój kondycji i zdolności koordynacyjnych. Nasz program zaplanowany jest tak aby nauczyć dziecko od początku prawidłowego poruszania się na korcie oraz odpowiedniej techniki i taktyki gry. W dalszych etapach szkolenia kładziemy nacisk na szeroko pojęte współzawodnictwo, uczymy szacunku do gry i przeciwnika, dajemy szansę dziecku na pierwsze sportowe sukcesy. Dążymy do tego aby tenis stał się dla ucznia pasją,  sposobem na spędzanie wolnego czasu.
 • Szkółka Jeździecka *
  Jazda konna daje niezwykłą satysfakcję, uczy jak współpracować z żywą istotą oraz szacunku wobec niej. Ponadto jazda konna kształtuje zmysł równowagi, ponieważ pracują niemal wszystkie mięśnie Na zajęciach dzieci poznają sposoby dbania o konia podczas codziennych aktywności, prawidłową technikę jazdy oraz sposoby poruszania się na koniu. Praca z końmi to przede wszystkim wspaniałe przeżycie i niezwykła więź pomiędzy człowiekiem, a zwierzęciem. 
  * specjalizacja dodatkowo płatna - 150 złotych za pięć 45-minutowych jazd w siodle oraz zajęcia teoretyczne i praktycznew stadninie.

  (w związku z ograniczoną liczbą miejsc na profilach, przed wyborem specjalizacji prosimy o kontakt z biurem w celu potwierdzenia dostępności miejsc na danym profilu)
   
W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ:
 • transport autokarem klasy lux na trasie Kraków-Rembów-Kraków (autokar jest do stałej dyspozycji obozowiczów przez cały czas trwania obozu i wozi nas na wszystkie zajęcia programowe odbywające się po za ośrodkiem)
 • ubezpieczenie NNW (Signal Iduna, ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa) na sumę 10000 złotych
 • opiekę lekarską
 • sprzęt i materiały do zajęć programowych, również rowery!
 • mineralną wodę niegazowaną

UWAGA!

REZERWACJA NASTĘPUJE PO WPŁACIE ZALICZKI W WYSOKOSĆI 700 złotych NA KONTO BANKOWE (nr konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy KRAUL WAKACJE, 30-619 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz dopisu Rembów - FABRYKA ADRENALINY i termin turnusu ") oraz po dostarczeniu WYMAGANYCH DOKUMENTÓW.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEN UCZESTNICTWA

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już pierwszego dnia obozu tworzymy GALERIĘ dostępną z naszej strony internetowej na bieżąco uaktualnioną o nowe zdjęcia z naszych obozów!!!

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH WYJAZDACH PODCZAS WAKACJI 2016