Wyniki II OTWARTYCH MISTRZOSTWACH DZIELNICY XIII W PŁYWANIU

Czerwiec 11, 2016 by in Uncategorized
DZIEWCZYNKI CHŁOPCY KONKURENCJA RODZINNA

1. Susie Maksym          00:32.3
1. Nina Piga                 00:32.3
2.  Hania Zdeb              00:35.4
3.  Hanna Jastzębska     00:36.5
4.  Nel Wawrzecka         00:38.6
5.  Sara Musiał              00:40.9
6.  Maria Zielińska         00:44.7
7.  Ola Rumin                00:46.3
8.  Teresa Mitan            00:51.6
9.  Alicjca Kopeć            00:52.5
10. Mira Markuc             00:57.3
11. Lila Karwel               00:59.3
12. Maya Allabouch        01:01.8
13. Maja Żurek              01:03.6
14. Antosia Tryańska      01:07.0
15. Ala Możejko             01:07.6
16. Maja Jaszczyk          01:14.1
17. Sara Dąbrowska       01:17.7
18. Ada Galarowicz        01:23.6
19. Hania Szwed            01:27.0
20. Olga Karwel             01:30.3
21. Wiki Woźniak           01:43.0
22. Lena Żurek              01:55.2
23. Emilka Olsza            02:07.0 

1. Aleksy Szymacha   00:20.4
2. Bartosz Ludwiczak  00:42.9
3. Kuba Tekielak        00:57.3
4. Tobiasz Kiełtyka     01:00.8
5. Krzysiu Nowak       01:01.5
6. Michał Szweda       01:02:1
7. Michał Cyprys        01:09.6
8. Franek Mleczko      01:13.4
9. Tymek Kulpa         01:26,1
10. Kuba Maderak     01:27.6
11 Wiktor Karwel      01:44.2

1. Rodzina Żurek           00:53.2 
2. Rodzina Olsza            01:04.2
3. Rodzina Musiał           01:04.7
4. Rodzina Szymacha     01:07.5
5. Rodzina Dąbrowskich  01:09.9
6. Rodzina Tryańskich     01:18.2
7. Rodzina Cyprys          01:18.8
8. Rodzina Zdeb             01:22.1
9. Rodzina Nowak           01:29.2
9. Rodzina Maksym
    /Wawrzeckich            01:29.7
11. Rodzina Penar          01:34.6
12. Rodzina Łuc             01:36.3
13. Rodzina Popok         01:37.0
14. Rodzina Kopeć         01:40.5
15. Rodzina Możejko      01:48.5
16. Rodzina Markuc       01.53.5
17. Rodzina Ryś            01.54.1
18. Rodzina Woźniak     01:54.8
19. Rodzina Kiełtyka      01:58.9
20. Rodzina Galarowicz  02:00.9
21. Rodzina Jaszczyk     02:06.8
22. Rodzina Allabouch    02:23.8
23. Rodzina Kulpa          02:42.1