Aktualności

Weekend z Kraulem vol.1 – Bukowno 2019

przez admin w Aktualnosci-Kraul
Maj to idealny czas na wakacyjną rozgrzewkę. W oczekiwaniu na letnie szaleństwa czas umili nam wyjazd do Bukowna. Czytaj dalej!
Chcecie dołączyć do naszych narciaskich i snowboardowych grup szkoleniowych podczas ferii małopolskich? Mamy ostatnie miejsca na stokach Kompleksu Beskid w Spytkiwcach oraz Rusin-Ski w Bukowinie. Zagranicą naszą bazą będzie słoneczny region Folgaria/Lavarone we włoskich Dolomitach. Czytaj dalej!

Poleć nas swoim znajomym!

przez admin w Aktualnosci-Kraul
Konsekwentnie od blisko 20 lat naszej działalności staramy się dostarczać Państwu moc powodów, dla których warto polecać nasze usługi. Obiecujemy, nie inaczej będzie w semestrze luty-czerwiec 2017! Tym razem jednak postanowiliśmy nagrodzić nawet 20% bonifikatą tych z Państwa, którzy zaproszą na nasze zajęcia w semestrze luty-czerwiec 2017 swoich znajomych. Czytaj dalej!

Pływackie lekcje indywidualne!

przez admin w Aktualnosci-Kraul
Już od 8. maja zapraszamy wszystkie maluszki wraz z rodzicami na wspólną, niedzielną zabawę podczas zajęć baby swim na basenie ŻABINIEC. Na godzinę 16.00 zapraszamy najmłodsze pociechy, do 1,5 roku, o 16.30 przekonywać do wody będziemy dzieciaki w wieku 2-4 lata. Wszystkie zajęcia odbywają się w familijnej formule wspólnego pobytu w wodzie rodzica i dziecka. Czytaj dalej!