Brazylijskie Ju-jitsu
Comments: 0
Brazylijskie jiu-jitsu (BJJ) to sztuka walki wywodząca się z judo i zapasów. Powstała w Brazylii, gdzie uderzenia i kopnięcia zostały wzbogacone o techniki, umożliwiające powalenie przeciwnika na ziemię i uzyskanie nad nim całkowitej kontroli poprzez zablokowanie jego ruchów.   Czytaj dalej!
Capoeira
Comments: 0
Capoeira to jedyny na świecie tak wszechstronny sport łączący w sobie elementy walki (uderzenia, kopnięcia , uniki), tańca, akrobatyki, muzyki i gry na instrumentach ( berimbau , atabaque , pandeiro , batucada) oraz naukę i obcowanie z językiem portugalskim.  Czytaj dalej!
Balet
Comments: 0
(Taniec Klasyczny) – rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną. Czytaj dalej!
DREAM DANCE by ANNA MALIK
Comments: 0
DREAM DISCO DANCE –  Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych, którzy podczas ciekawych tańców dyskotekowych będą kształtować zdolności motoryczne, a przy tym budować swoje umiejętności w sferze aktywności fizycznej. Gwarantowana świetna zabawa przy muzyce z ogromnym UŚMIECHEM na twarzy. Czytaj dalej!