DREAM DANCE by ANNA MALIK
Comments: 0
DREAM DISCO DANCE –  Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych, którzy podczas ciekawych tańców dyskotekowych będą kształtować zdolności motoryczne, a przy tym budować swoje umiejętności w sferze aktywności fizycznej. Gwarantowana świetna zabawa przy muzyce z ogromnym UŚMIECHEM na twarzy. Czytaj dalej!
Judo
Comments: 0
To sport walki wywodzący się z Japonii. Nazwę Judo tłumaczymy jako „drogę do zwinności”, „drogę ustępowania”. Przyczynia się do harmonijnego rozwoju fizycznego i psychicznego, przekonuje, że Czytaj dalej!
Balet
Comments: 0
(Taniec Klasyczny) – rozbudza wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną. Czytaj dalej!
Capoeira
Comments: 0
To spektakularne połączenie muzyki, rytmu, tańca,  sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyki. Capoeira to sport i kultura oraz zdrowy tryb życia.  Czytaj dalej!
Break Dance ( breaking )
Comments: 0
To nie tylko taniec ale i jeden z głównych filarów kultury Hip Hop, oparty przede wszystkim na improwizacji i indywidualnym stylu danego tancerza. Ruchy dzielimy na cztery elementy: toprock, footwork, Czytaj dalej!
Aikido
Comments: 0
Aikido Yoshinkan jest japońską sztuką walki, która pozwala ćwiczyć od bardzo młodych lat. Ruch i umiarkowany wysiłek fizyczny jest niesamowicie ważny dla prawidłowego rozwoju fizycznego młodego człowieka. Czytaj dalej!