Basen Żabiniec

16 lipca, 2015 by in Basen Żabiniec, Nauka i doskonalenie dzieci, WYBIERZ LOKALIZACJĘ

Skorzystaj z nowej platformy obsługi klienta

Potwierdzimy Twój zapis mailowo!

Zapraszamy na zarządzany przez nas basen, który powstał w inwestycji Ogrody Żabińca (Biały Prądnik) w budynku MODENA (ul. Żabiniec 101 G). Obiekt zaprojektowany z intencją prowadzenia zajęć dla  najmłodszych - wymiary basenu: długość 11 metrów, szerokość 4 metry, głębokość - przy delikatnej równi pochyłej dna - od 70 cm do 95 cm, woda słona (dezynfekcja oparta na elektrolizie soli wsypanej bezpośrednio do basenu), stała temperatura wody (30-32 stopnie) bezpłatny parking tuż przy budynku  dostępny tylko dla klientów basenu.

DLA DZIECI 4-10 letnich prowadzimy kursy nauki i doskonalenia pływania. 
Z grupą dzieci pracują instruktorzy, którzy przebywają z dziećmi w wodzie!!! Zaaferowane zabawą dzieci szybko nabywają umiejętność zanurzania głowy do wody przy świadomym wstrzymaniu powietrza w płucach. Kolejnym etapem nauki jest pływanie na plecach i brzuchu z kolorowymi przyrządami i deskami, aż nagle "pomoce naukowe" staną się zbędne. Pomożemy wybrać grupę z poziomem pływackim odpowiednim dla Państwa dziecka. Pozwalamy Państwu obserwować postępy Waszych pociech i na bieżąco informujemy o progresie "sportowym". Radzimy jak pomóc dziecku poskromić wodę dzięki prostym ćwiczeniom w domu.

DLA MALUSZKÓW w wieku od 3 miesięcy do 4 lat (z podziałem na grupy wiekowe) proponujemy zajęcia familijne - baby swim.
W wodnym debiucie dzieciom, swym czynnym uczestnictwem w zajęciach, pomagają rodzice. Oswajanie maluchów z wodą prowadzimy tylko w formie zabawowej opierając się na silnej więzi emocjonalnej między dzieckiem a opiekunem! Zajęcia familjne do doskonała frajda dla całej rodziny!!!
 
DLA DOROSŁYCH
Aqua-aerobic 
To   bezpieczna   dla    kręgosłupa i przyjemna dla ćwiczących forma aktywności fizycznej adresowana do kobiet i mężczyzn w różnym wieku i o różnej kondycji. To trening ogólnorozwojowy w wodzie poprawiający sprawność układu krążenia, układu oddechowego oraz kostno - stawowego wpływający pozytywnie   na   kondycję   fizyczną i psychiczną ćwiczących. Ćwiczenia odbywają się na pływalni, w rytm muzyki - która nadaje odpowiednie tempo oraz mobilizuje do ruchu, a zbawienna siła wyporu wody zapewnia odciążenie dla stawów i kręgosłupa.

Nauka od podstaw
Niewielkie wymiary, ciepła (minimum 30 stopni), słona woda oraz luźna atmosfera zajęć stwarzają komfortowe warunki do przełamywania lęku przed wodą. Z kameralnymi grupami, pracuje w wodzie! dwoje instruktorów. 
Podczas zajęć zorganizowanych basen dostępny jest na wyłączność dla kursantów!!!
 
LEKCJE INDYWIDUALNE
Wszystkich, dla których formuła zajęć grupowych jest nie do końca satysfakcjonująca zapraszamy na lekcje indywidualne. Taki system szkolenia zapewni Państwu większą elastyczność przy wyborze terminów zajęć oraz w stu procentach ukierunkowaną na Was metodykę oraz atencję instruktorską.Możliwość odrabiania nieobecności

Indywidualny panel Klienta!

Lokalizacja