ŚWIAT DZIECIĘCYCH BAJEK

25 sierpnia, 2016 przez w Podział urodzin
Minionki Rozrabiają

Przeniesiemy się w świat żółtych, rozrywkowych stworków, które szturmem podbiły serca dzieci na całym świecie. Będziemy zajadać się tym co one lubią najbardziej:), a by dotrzeć do ukrytego skarbu rozwikłacie kilka łamigłówek i wykonacie parę zadań. Rozwiążemy też quiz i przekonamy się kto najlepiej zna Ich zwyczaje. Minionki na pewno zapewnią Nam dużo dobrej zabawy i mnóstwo uśmiechu na twarzy!

W świecie księżniczek

Kolorowo, z akcentem na róż, w brokacie, która z Was nie pragnie poczuć się choć przez chwilę jak prawdziwa księżniczka? Udamy się do królewskich komnat, gdzie każda księżniczka własnoręcznie wykona swoją koronę i przystroi swoją balową suknię, by po chwili, w takt wesołej muzyki ruszyć do tańca.  Posilenie pysznym pączęstunkiem ruszymy na książęcy wybieg by zaprazentować nasze kreacje w księzniczkowym pokazie mody. 

Lodowe Siostry Elsa i Anna

Siostrzana miłość przeniesie Nas w magiczne miejsce skute lodem i pokryte śniegiem. Ale zima ma i dobre strony: poskaczemy po lodowych krach i urządzimy prawdziwą bitwę na śnieżki. Odwiedzimy też Olafa, któremu musimy pomóc przykleić nos i guziki. Nie może też zabraknąć hitowego wykonania kultowej już piosenki Mam tę Moc. Na pewno nie będzie Wam zimno tej zimy.

 

Czary Mary, Harry Potter Jest Wspaniały

Malowanie twarzy, latanie na miotle i gra w Quidditch przeniesie nas w świat magii i czarów. Jeśli to nie wystarczy będziemy musieli poćwiczyć władanie różdżką i wymawianie zaklęć.

Ahoj Przygodo – Piracki Świat

Nadamy Wam pirackie przezwisko i ucharakteryzujemy na prawdziwego wilka morskiego. Tak przygotowani ruszymy w kipiel morskich fal i oceaniczną otchłań by podążając za wskazówkami tajemniczej mapy zbliżać się ku zaginionemu skarbowi. Aby dotrzeć do skarbu piraci przejdą długą drogę, wykonają trudne zadania, wykażą się zwinością, szybkością, celnością i nade wszystko odwagą. Szykujcie się na niezapomnianą, morską przygodę!

Star Wars – Kosmiczna Przygoda

Stworzymy dla Was niepowtarzalny klimat Star Wars. Gwiezdnowojenne dekoracje i gadżety zabiorą Was w świat kosmicznych potyczek. Nie ominie Cię wyczerpujący trening Jedi i walka na świetlne miecze. Sprawimy, że moc będzie z Wami!

 

W Afrykańskiej Wiosce

Regionalna, folkowa muzyka, specjalne atrybuty nawiązujące do Afryki, jej mieszkańców, kultury oraz fauny i flory wyczarują dla Was klimat Czarnego Lądu. Przy wtórze rytmiczej melodii tam-tamu, szamańskich zaklęć,  wśród dzikich zwierzęt zrealizujemy arykańska misję!