Szkolenia: Rusin-SKI, Spytkowice, Austria – Lungau

01 lipca, 2015 przez w Ferie małopolskie, Polska, Szkolenia, Zagranica

RUSIN SKI

15-20.02.2021
(poniedziałek - sobota)   
(1.tydzień ferii małopolskich)

22-27.02.2020 
(poniedziałek - sobota)  
(2.tydzień ferii małopolskich)

cena: ??? złotych za 6-dniowy pakiet

SPYTKOWICE

15-20.02.2021
(poniedziałek - sobota)   
(1.tydzień ferii małopolskich)

22-27.02.2020 
(poniedziałek - sobota)  
(2.tydzień ferii małopolskich)

cena: ??? złotych za 6-dniowy pakiet

AUSTRIA - Lungau

26-31.01.2020  
(niedziela - piątek)
(1. tydzień ferii małopolskich)

2-7.02.2020
(niedziela - piątek)
(2. tydzień ferii małopolskich)

cena: ??? złotych za 6-dniowy pakiet

 

 

ZAPISY JUŻ OD 14.09 🙂

Zapraszamy Państwa do skorzystania z 6-dniowych bloków szkoleniowych narciarsko snowboardowych podczas zimowych ferii małopolskich 2019 przypadających na drugą i trzecią dekadę stycznia. Początkujących uczymy jazdy na nartach i snowboardzie od podstaw, zaawansowanym  pomagamy doskonalić technikę jazdy, monitorując i omawiając Wasze postępy.

W tym sezonie gospodarzem naszych feryjnych szusów będzie w Polsce stacja narciarska RUSIN-SKI, dysponująca zarówno trasami dla ambitniejszych narciarzy oraz bezpiecznymi łączkę z małym wyciągiem dla narciarsko - snowboardowych debiutantów. Naszą zagraniczną bazą będą trasy Regionu Narciarskiego Lungau, położonych w słonecznej dolinie Austrii na terenie Ziemi Salzburskiej po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 150 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch. . ZAPRASZAMY!!!

SZCZEGÓŁY

SZKOLENIE - RUSIN-SKI
na trasach ośrodka RUSIN-SKI. Kompleksy dysponuje 4-kilometrami tras o różnym stopniu trudności pozwalających szkolić na każdym poziomie zaawansowania. Stacje narciarską obsługiwane są przez 2 wyciągi krzesełkowe, 3 wyciągi orczykowe oraz oraz taśmowy wyciąg baby-lift z bezpiecznym, ogrodzonym poletkiem dla początkujuących narciarzy. Różnorodność tras pozwala na bezpieczną naukę od podstaw, jak i podnoszenie umiejętności w grupach doskonalenia.

Zajęcia odbywają się w pakietach 6-dniowych - od poniedziałku do soboty - każdego w godzinach 10.00-14.00 na dwóch podstawowych poziomach:

  • poziom doskonalenia - "MISIE POLARNE" - dla dzieci samodzielnie radących sobie na wygiągach, oraz przynajmniej nieźle na nartach kondycyjnie w grupach maksymalnie 6-8 osobowych - przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi - uwaga: na poziomie doskonalenia formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami!

  • poziom początkujący - "PINGWINKI" -  dla najmłodszych, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z nartami w grupach 2-4 osobowych - przerwy oprócz czasu na wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śnieguw

UWAGA: Zachecamy do udziału w organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.

 

SZKOLENIE - SPYTKOWICE
na trasach ośrodka Beskid w Spytkowicach. Kompleks dysponuje zarówno trasą dla ambitniejszych narciarzy obsługiwaną przez czteroosobową "kanapę", trasę dla średniozaawansowanych (orczyk) oraz bezpieczną łączkę z małym wyciągiem dla narciarsko - snowboardowych debiutantów. Stacja Beskid oddalona jest od Krakowa tylko 70 kilometrów, dzięki czemu zaoszczędzony czas na podróży możemy poświecić szkoleniu. Zapewniamy stałość lubianej przez dzieci kadry instruktorkiej gwarantując Państwu ciągłość metodyczną!

Zajęcia odbywają się w pakietach 6-dniowych - od poniedziałku do soboty - kązdego dnia w godzinach 10.00-13.00 na dwóch podstawowych poziomach:

  • poziom doskonalenia - "MISIE POLARNE" - dla dzieci samodzielnie radących sobie na wygiągach, oraz przynajmniej nieźle na nartach kondycyjnie w grupach maksymalnie 6-8 osobowych - przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi - uwaga: na poziomie doskonalenia formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami!

  • poziom początkujący - "PINGWINKI" -  dla najmłodszych, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z nartami w grupach 2-4 osobowych - przerwy oprócz czasu na wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śnieguw

UWAGA: Zachecamy do udziału w organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.

SZKOLENIE - AUSTRIA - LUNGAU, WŁOCHY FOLGARIA-LAVARONE

SZKOLIMY:
na trasach Regionu Narciarskiego Lungau, położonych w słonecznej dolinie Austrii na terenie Ziemi Salzburskiej po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 150 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch

oraz

na trasach Regionu FOLGARIA/LAVARONE/FIORENTINI, położonych u słonecznego podnóża włoskich Dolomitów. Ośrodki Folgaria, Lavarone i Fiorentini oferują ponad 75 kilometrów, w 100 % sztucznie naśnieżanych tras obsługiwanych przez 30 wyciągów. I tu odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch. 

Staramy się do maksimum wykorzystać genialną infrastrukturę oraz zapał Waszych pociech, priorytetem jest jednak dopasowanie objętości i intensywności zajęć do wieku i możlwości psychofizycznych dzieci. Na stokach, w każdy z sześciu dni szkoleniowych jesteśmy w godzinach 10.15-15.45. Prowadzimy zajęcia narciarskie na trzech poziomach:

  • poziom 2 - "MISIE POLARNE" - dla dzieci starszych (najczęsciej +8 lat, choć świadomie nie narzucamy dolnej granicy wieku, gdyż jest to kwestia indywidualna!), kondycyjnie zaprawionych w bojach, efektywnego szkolenia jest około 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-10 osobowych - przerwy służą głównie konsumpcji i krótkiemu wypoczynkowi.
  • poziom 1 - "FOCZKI" - dla dzieci młodszych (najczęsciej młodszych niż 8 lat, radzących sobie już nieźle na nartach, lecz jeszcze nie gotowych na tak długi wysiłek) efektywnego szkolenia jest około 3,5-4h dziennie w grupach maksymalnie 6-8 osobowych - przerwy oprócz czasu na zjedzenie lunch pakietu i wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śniegu
  • poziom 0 - "PINGWINKI" -  dla najmłodszych (najczęsciej dzieci młodszych niż 6 lat), którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z nartami - efektywnego szkolenia jest około 2h w grupach 2-4 osobowych - pracujemy w dwóch blokach 10.30-13.00 oraz 13.15-15.45 (jeśli dziecko uczestniczy w naszych zajęciach w przedziale czasowym 10.30-13.00 od 13.00 pozostaje pod opieką rodziców i na odwrót 🙂

UWAGA: Dla dzieci rozpoczynających naukę jazdy na nartach/snowboardzie oraz jeżdżących jeszcze słabo zalecamy, przed eskapadą w Dolomity, udział  w minimum jednym z organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.