Szkolenia ferie 2022: Rusin-SKI, Spytkowice, Austria – Lungau

01 stycznia, 2015 przez w Ferie małopolskie, Polska, Szkolenia, Zagranica

RUSIN SKI

17-22.01.2022
(poniedziałek - sobota)   
(1.tydzień ferii małopolskich)

24-29.01.2022 
(poniedziałek - sobota)  
(2.tydzień ferii małopolskich)

cena: 790 złotych za 6-dniowy pakiet

SPYTKOWICE

17-22.01.2022
(poniedziałek - sobota)   
(1.tydzień ferii małopolskich)

24-29.01.2022 
(poniedziałek - sobota)  
(2.tydzień ferii małopolskich)

cena: 790 złotych za 6-dniowy pakiet

AUSTRIA - Lungau

16-21.01.2022  
(niedziela - piątek)
(1. tydzień ferii małopolskich)

23-28.01.2022
(niedziela - piątek)
(2. tydzień ferii małopolskich)

cena: 990 złotych za 6-dniowy pakiet

 

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z 6-dniowych bloków szkoleniowych narciarsko snowboardowych podczas zimowych ferii małopolskich 2022 przypadających na drugą połowę stycznia. Początkujących uczymy jazdy na nartach i snowboardzie od podstaw, a zaawansowanym  pomagamy doskonalić technikę jazdy, monitorując i omawiając Wasze postępy.

W tym sezonie gospodarzem naszych feryjnych szusów będzie w Polsce stacja narciarska RUSIN-SKI, dysponująca zarówno trasami dla ambitniejszych narciarzy, bezpieczną łączką z małym wyciągiem dla narciarsko - snowboardowych debiutantów oraz stacja narciarska KOMPLEKS BESKID* w Spytkowicach. Kompleks dysponuje nowoczesną 4-osobową koleją krzesełkową, wyciągiem orczykowym oraz babylift (taśmowy wyciąg dla najmłodszych). Cztery trasy o zróżnicowanym stopniu trudności pozwalają komfortowo szkolić uczestników na każdym poziomie zaawansowania. Wyciąg dla początkujących oddzielony jest od głównego stoku, co zwiększa bezpieczeństwo uczących się jeździć na nartach i snowboardzie.

Naszą zagraniczną bazą będą trasy Regionu Narciarskiego Lungau, położonych w słonecznej dolinie Austrii na terenie Ziemi Salzburskiej po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 150 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch.

W cenie szkolenia zapewniamy na stoku drożdżówkę oraz termos z ciepłą herbatą.

 

SZCZEGÓŁY

SZKOLENIE - RUSIN-SKI
na trasach ośrodka RUSIN-SKI. Kompleks dysponuje 4-kilometrami tras o różnym stopniu trudności, pozwalających szkolić na każdym poziomie zaawansowania. Stacje narciarską obsługiwane są przez 2 wyciągi krzesełkowe, 3 wyciągi orczykowe oraz oraz taśmowy wyciąg baby-lift z bezpiecznym, ogrodzonym poletkiem dla początkujących narciarzy. Różnorodność tras pozwala na bezpieczną naukę od podstaw, jak i podnoszenie umiejętności w grupach doskonalenia.

Zajęcia odbywają się w pakietach 6-dniowych - od poniedziałku do soboty - każdego w godzinach 10.00-13.30 na czterech poziomach:

 

 • grupa od podstaw - „PINGWINKI” - dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami/snowboardem. Uczymy w grupach 2-4 osobowych. Przerwy oprócz czasu na wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śniegu.

 

 • grupa początkująca - „FOCZKI” - dla uczestników samodzielnie radzących sobie na wyciągu orczykowym, posiadających umiejętność hamowania oraz skręcania w pozycji płużnej na nartach. Ześlizg przodem i tyłem na snowboardzie. Grupy maksymalnie 6-8 osobowe. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę. Uwaga: na poziomie początkującym formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami.

 

 • grupa średniozaawansowana - „MISIE POLARNE” - dla uczestników samodzielnie radzących sobie na wyciągach, posiadających umiejętność równoległej jazdy na nartach oraz hamowania. Skręt ślizgowy rotacyjny na snowboardzie. Uczymy w grupach maksymalnie 6-8 osobowych. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę. Uwaga: na poziomie średniozaawansowany formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami.

 

 • grupa zaawansowana - „PANTERY ŚNIEŻNE" - dla uczestników samodzielnie i bardzo dobrze radzących sobie na nartach/snowboardzie, posiadający umiejętność jazdy na krawędziach oraz jeżdżących w szybszym tempie nie wymagającym częstych przystanków.  Uczymy w grupach maksymalnie 6-8 osobowych. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę.  Uwaga: na poziomie średniozaawansowany formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami

 

UWAGA: Zachecamy do udziału w organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.

SZKOLENIE - SPYTKOWICE
na trasach ośrodka Beskid w Spytkowicach. Kompleks dysponuje zarówno trasą dla ambitniejszych narciarzy obsługiwaną przez czteroosobową kanapę, trasę dla średniozaawansowanych (orczyk) jak i  bezpieczną łączkę z małym wyciągiem dla narciarsko-snowboardowych debiutantów. Stacja Beskid oddalona jest od Krakowa tylko 70 kilometrów, dzięki czemu zaoszczędzony czas na podróży możemy poświęcić szkoleniu. Zapewniamy stałość lubianej przez dzieci kadry instruktorskiej, gwarantując Państwu ciągłość metodyczną!

Zajęcia odbywają się w pakietach 6-dniowych - od poniedziałku do soboty-każdego dnia w godzinach 10.00-13.30 na czterech poziomach:

 

 • grupa od podstaw - „PINGWINKI” - dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami/snowboardem. Uczymy w grupach 2-4 osobowych. Przerwy oprócz czasu na wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śniegu.

 

 • grupa początkująca - „FOCZKI” - dla uczestników samodzielnie radzących sobie na wyciągu orczykowym, posiadających umiejętność hamowania oraz skręcania w pozycji płużnej na nartach. Ześlizg przodem i tyłem na snowboardzie. Grupy maksymalnie 6-8 osobowe. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę. Uwaga: na poziomie początkującym formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami.

 

 • grupa średniozaawansowana - „MISIE POLARNE” - dla uczestników samodzielnie radzących sobie na wyciągach, posiadających umiejętność równoległej jazdy na nartach oraz hamowania. Skręt ślizgowy rotacyjny na snowboardzie. Uczymy w grupach maksymalnie 6-8 osobowych. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę. Uwaga: na poziomie średniozaawansowany formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami.

 

 • grupa zaawansowana - „PANTERY ŚNIEŻNE" - dla uczestników samodzielnie i bardzo dobrze radzących sobie na nartach/snowboardzie, posiadający umiejętność jazdy na krawędziach oraz jeżdżących w szybszym tempie nie wymagającym częstych przystanków.  Uczymy w grupach maksymalnie 6-8 osobowych. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę.  Uwaga: na poziomie średniozaawansowany formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami

 

UWAGA: Zachecamy do udziału w organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.

SZKOLENIE - AUSTRIA - LUNGAU

na trasach Regionu Narciarskiego Lungau, położonych w słonecznej dolinie Austrii na terenie Ziemi Salzburskiej po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 150 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch.

Staramy się do maksimum wykorzystać genialną infrastrukturę oraz zapał Waszych pociech, priorytetem jest jednak dopasowanie objętości i intensywności zajęć do wieku i możliwości psychofizycznych dzieci. Na stokach, w każdy z sześciu dni szkoleniowych jesteśmy w godzinach 10.15-15.45. Prowadzimy zajęcia narciarskie na trzech poziomach:

 

 • grupa początkująca „FOCZKI” - dla dzieci młodszych (najczęściej młodszych niż 8 lat, radzących sobie już nieźle na nartach, lecz jeszcze niegotowych na tak długi wysiłek) efektywnego szkolenia jest około 2h w grupach maksymalnie 4 osobowych - pracujemy w dwóch blokach 10.30-13.00 oraz 13.15-15.45 jeśli dziecko uczestniczy w naszych zajęciach w przedziale czasowym 10.30-13.00 od 13.00 pozostaje pod opieką rodziców i na odwrót.

 

 • grupa średniozaawansowana „MISIE POLARNE” - dla uczestników samodzielnie (najczęściej +8 lat, choć świadomie nie narzucamy dolnej granicy wieku, gdyż jest to kwestia indywidualna), radzących sobie na wyciągach, posiadający umiejętność równoległej jazdy na nartach oraz hamowania. Ześlizg przodem i tyłem, oraz skręt ślizgowy rotacyjny na snowboardzie, efektywnego szkolenia jest około 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-10 osobowych. Przerwy służą głównie konsumpcji i krótkiemu wypoczynkowi.

 

 • grupa zaawansowana - „PANTERY ŚNIEŻNE” - dla uczestników samodzielnie i bardzo dobrze radzących sobie na nartach/snowboardzie, posiadający umiejętność jazdy na krawędziach. Efektywnego szkolenia jest około 5h dziennie w grupach maksymalnie 6-8 osobowych. Przerwy służą głównie konsumpcji i krótkiemu wypoczynkowi

 

UWAGA: Podczas pobytu w Austrii nie szkolimy od podstaw!
Wszystkich CAMPOWICZÓW zachęcamy do udział w minimum jednym z organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.

CENA 6-DNIOWEGO KARNETU

Koszt karnetu podamy niezwłocznie po opublikowaniu przez stację narciarską RUSIN SKI cennika na sezon zimowy 2021/2022.

Koszt karnetu podamy niezwłocznie po opublikowaniu przez stację narciarską KOMPLEKS BESKID w Spytkowicach cennika na sezon zimowy 2021/2022.

Koszt karnetu ustalony przez stację narciarską LUNGAU  na sezon zimowy 2021/2022:

 • 36 euro - dzieci z roczników 2016 i młodsze
 • 135 euro - dzieci z roczników 2006 - 2015
 • 185 euro - młodzież z roczników 2003 - 2005
 • 246,50 euro - dorośli urodzeni w latach 1958 - 2002
 • 239 euro - seniorzy urodzeni w latach 1957 i wcześniej