Family Winter Camp – Austria

20 lipca, 2015 przez w Ferie małopolskie, Zagranica, Zimowe wczasy rodzinne

ZAPISY NA OBOZY FERIE 2022 OD 1 WRZEŚNIA

DLA KOGO?

Pragniecie spędzić ferie zimowe w rodzinnym gronie? Z nami to możliwe! Przygotowaliśmy dla Was atrakcyjny program zajęć - idealnie dopasowany dla dzieci. Kiedy najmłodsi będą doskonale bawić się pod opieką kadry, Wy będziecie mieli czas dla siebie!

TERMIN:

15-22.01.2022 (1. tydzień ferii małopolskich) - Lista rezerwowa!

22-29.01.2022 (2. tydzień ferii małopolskich) Lista rezerwowa!

CENA:

Dorośli: 
2190 złotych 

Dzieci: 
2590 złotych
 

SZCZEGÓŁY

ZAKWATEROWANIE

Hotel Gasthof Durigon położony jest w miejscowości Ramingstein, nad brzegiem rzeki Mury. Pyszna, regionalna kuchnia (dwa posiłki dziennie: śniadanie w formie bogatego bufetu, dwudaniowa obiadokolacja, bar sałatkowy oraz deser). Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzenne pokoje 2,3,4 - osobowe (w pokojach 4-osobowych jedno łóżko piętrowe) z łazienkami. Każdy pokój wysposażony jest w telewizor, suszarkę oraz ręczniki. Na terenie obiektu znajduje się: jadalnia, świetlica, sala gier oraz narciarnia. Ponadto obiekt udostępnia m.in. bezprzewodowy internet.

SZKOLENIE NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Szkolenie odbywa się na rozległych trasach narciarskich w Lungau. Wysokogórski ośrodek narciarski położony jest w połudiowowschodniej części Ziemi Salzburskiej, po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 250 kilometrów doskonale przygotowanych tras o różnym stopniu trudności i nowoczesną infrastrukturę wyciągową. Idealne warunki śniegowe i wspaniała, słoneczna pogoda to gwarancja niezapomnianych ferii. Ze względu na charakterystykę tras narciarskich obóz dedykujemy uczestnikom, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i technikę jazdy na nartach oraz snowboardzie.

Staramy się do maksimum wykorzystać genialną infrastrukturę oraz zapał Waszych pociech, priorytetem jest jednak dopasowanie objętości i intensywności zajęć do wieku i możlwości psychofizycznych dzieci. Na stokach, w każdy z sześciu dni szkoleniowych jesteśmy w godzinach 10.15-15.45. Prowadzimy zajęcia narciarskie na trzech poziomach:

 • poziom doskonalenia "MISIE POLARNE" - dla dzieci starszych (najczęsciej +8 lat, choć świadomie nie narzucamy dolnej granicy wieku, gdyż jest to kwestia indywidualna!), kondycyjnie zaprawionych w bojach, efektywnego szkolenia jest około 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-10 osobowych - przerwy służą głównie konsumpcji i krótkiemu wypoczynkowi.
 • poziom doskonalenia "FOCZKI" - dla dzieci młodszych (najczęsciej młodszych niż 8 lat, radzących sobie już nieźle na nartach, lecz jeszcze nie gotowych na tak długi wysiłek) efektywnego szkolenia jest około 2h w grupach maksymalnie 4 osobowych - pracujemy w dwóch blokach 10.30-13.00 oraz 13.15-15.45 (jeśli dziecko uczestniczy w naszych zajęciach w przedziale czasowym 10.30-13.00 od 13.00 pozostaje pod opieką rodziców i na odwrót 🙂

UWAGA: Podczas pobytu w Austrii nie szkolimy od podstaw!
Wszystkich CAMPOWICZÓW zachęcamy do udział w minimum jednym z organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.

CENA PAKIETU DLA DZIECKA OBEJMUJE
 • Transport autokarami klasy lux firmy WIST-Trans Major na trasie Kraków-Ramingstein-Kraków (autobusy są dostępne do naszej dyspozycji w czasie trwania obozu zapewniając nam, w dogodnych dla nas porach, transport na stoki i basen/termy)
 • Sześć noclegów wraz z wyżywieniem (dwa posiłki dziennie: śniadanie w formie bogatego bufetu, dwudaniowa obiadokolacja, bar sałatkowy oraz deser) - pierwszym świadczeniem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim obiadokolacja w dniu wyjazdu
 • 6-dniowowe szkolenie doskonalenia techniki jazdy na nartach/snowboardzie w niewielkich grupach, dostosowanych pod względem poziomu uczestników oraz wieczorna videoanaliza zajęć ze stoku i korekta błędów
 • Na zakończenie szkolenia zawody narciarskie/snowboardowe
 • Jedna jazda wieczorna na stoku
 • Akcja integracja - poznajemy się! Gry i zabawy integracyjne
 • Chillout na basenie/termach Badeinsel w miejscowości Tamsweg
 • 100% ZIMY - Białe szaleństwo ( m.in. unihokej na lodzie, piłka nożna na śniegu, bitwa na śnieżki oraz szalone zjazdy na jabłuszku)
 • Zimowe kino - seans filmowy
 • Games room - piłkarzyki, tenis stołowy, planszówki itd.

 

CENA PAKIETU DLA RODZICA OBEJMUJE
 • Transport autokarami klasy lux firmy WIST-Trans Major na trasie Kraków-Ramingstein-Kraków (autobusy są dostępne do naszej dyspozycji w czasie trwania obozu zapewniając nam, w dogodnych dla nas porach, transrport na wyciągi i basen/termy)
 • Sześć noclegów wraz z wyżywieniem (dwa posiłki dziennie: śniadanie w formie bogatego bufetu, dwudaniowa obiadokolacja, bar sałatkowy oraz deser) - pierwszym świadczeniem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim obiadokolacja w dniu wyjazdu
 • Chillout na basenie/termach Badeinsel w miejscowości Tamsweg
CENA 6-DNIOWEGO KARNETU

Koszt karnetu ustalony przez stację narciarską LUNGAU  na sezon zimowy 2021/2022.

 • 36 euro - dzieci z roczników 2016 i młodsze
 • 135 euro - dzieci z roczników 2006 - 2015
 • 185 euro - młodzież z roczników 2003 - 2005
 • 246,50 euro - dorośli urodzeni w latach 1958 - 2002
 • 239 euro - seniorzy urodzeni w latach 1957 i wcześniej
UBEZPIECZENIE

 

 • ponadstandardowy pakiet ubezpieczeniowy   SKI i BEZPIECZNE PODRÓŻE  (Signal Iduna, ul Przyokopowa 31, Warszawa 01-208) obejmujący ubezpieczenie NNW na kwotę 15000 złotych, ubezpieczenie kosztów leczenia do 10000 euro, kosztów ratownictwa do 6000 euro, OC na kwotę 10000 euro, ubezpieczenie bagażu na kwotę 800 zł oraz sprzętu sportowego na kwotę 3000 zł
 •  

UWAGA!

Uczestnik zobowiązany jest posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy lub dowód osobisty.

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Wypełnij FORMULARZ 
2. Poczekaj na mailowe potwierdzenie rezerwacji. Wyślemy Państwu pełen pakiet dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, nie później niż 48h po przesłaniu do nas formularza rezerwacyjnego.
3. Opłać PRZEDPŁATĘ w wysokości 800 zł korzystając z linku do systemu bezpiecznych płatności DOTPAY, który wyślemy w kolejnej wiadomości mailowej.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA

U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY.  ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już od pierwszego dnia na naszym FANPAGE'u FACEBOOKOWYM udostępniać będziemy zdjęcia z każdego dnia naszych aktywności.
Aby uzyskać dostęp do zdjęć z obozu należy dołączyć do GRUPY-OBOZY-KRAUL

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH ZIMOWYCH OBOZACH W POPRZEDNICH LATACH

ZOBACZ FILM Z NASZYCH ZIMOWYCH OBOZÓW 🙂