Zimowe Wczasy rodzinne – Mama, tata i ja – Austria

20 lipca, 2015 przez w Ferie małopolskie, Zagranica, Zimowe wczasy rodzinne

ZAPISY NA OBOZY FERIE 2021 OD 14 WRZEŚNIA

TERMIN

13-20.02.2021 (1. tydzień ferii małopolskich)

20-27.02.2021 (2. tydzień ferii małopolskich)

CENA

Dorośli: 
2190 złotych 

Dzieci: 
2290 złotych
 

SZCZEGÓŁY

MIESZKAMY

hotel DURIGON pokoje 2-4 osobowe (w pokojach 4-osobowych jedno łóżko piętrowe)  z pełnym węzłem sanitarnym (WC + prysznic), trzy posiłki dziennie  (śniadanie w formie bogatego bufetu, lunch pakiet na stok + herbata do termosu, dwudaniowa obiadokolacja, bar sałatkowy, deser). Hotel wynajęty na wyłączność dla naszych kientów! Nowe łazienki we wszystkich pokojach na sezon 2018!

JEŹDZIMY

na trasach Regionu Narciarskiego Lungau, położonych w słonecznej dolinie Austrii na terenie Ziemi Salzburskiej po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 150 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch. 

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA DZIECI

Staramy się do maksimum wykorzystać genialną infrastrukturę oraz zapał Waszych pociech, priorytetem jest jednak dopasowanie objętości i intensywności zajęć do wieku i możlwości psychofizycznych dzieci. Na stokach, w każdy z sześciu dni szkoleniowych jesteśmy w godzinach 10.15-15.45. Prowadzimy zajęcia narciarskie na trzech poziomach:

 • poziom 2 - "MISIE POLARNE" - dla dzieci starszych (najczęsciej +8 lat, choć świadomie nie narzucamy dolnej granicy wieku, gdyż jest to kwestia indywidualna!), kondycyjnie zaprawionych w bojach, efektywnego szkolenia jest około 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-10 osobowych - przerwy służą głównie konsumpcji i krótkiemu wypoczynkowi.
 • poziom 1 - "FOCZKI" - dla dzieci młodszych (najczęsciej młodszych niż 8 lat, radzących sobie już nieźle na nartach, lecz jeszcze nie gotowych na tak długi wysiłek) efektywnego szkolenia jest około 3,5-4h dziennie w grupach maksymalnie 6-8 osobowych - przerwy oprócz czasu na zjedzenie lunch pakietu i wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śniegu
 • poziom 0 - "PINGWINKI" -  dla najmłodszych (najczęsciej dzieci młodszych niż 6 lat), którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z nartami - efektywnego szkolenia jest około 2h w grupach 2-4 osobowych - pracujemy w dwóch blokach 10.30-13.00 oraz 13.15-15.45 (jeśli dziecko uczestniczy w naszych zajęciach w przedziale czasowym 10.30-13.00 od 13.00 pozostaje pod opieką rodziców i na odwrót 🙂

UWAGA: Dla dzieci rozpoczynających naukę jazdy na nartach/snowboardzie oraz jeżdżących jeszcze słabo zalecamy, przed eskapadą w Alpy, udział  w minimum jednym z organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej. 

CENA ZAWIERA
 • sześć noclegów
 • wyżywienie: trzy posiłki dziennie - śniadanie w formie szwedzkiego stołu, lunch pakiet na stok + herbata do termosu, obiadokolacja. Pierwszym świadczeniem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim obiadokolacja w dniu wyjazdu
 • ponadstandardowy pakiet ubezpieczeniowy   SKI i BEZPIECZNE PODRÓŻE  (Signal Iduna, ul Przyokopowa 31, Warszawa 01-208) obejmujący ubezpieczenie NNW na kwotę 15000 złotych, ubezpieczenie kosztów leczenia do 10000 euro, kosztów ratownictwa do 6000 euro, OC na kwotę 10000 euro, ubezpieczenie bagażu na kwotę 800 zł oraz sprzętu sportowego na kwotę 3000 zł
 • transport autokarem klasy lux  (podstawionymi przez firmę WIST-Trans Major) na trasie Kraków-Ramingstein-Kraków. Autokar jest do naszej dyspozycji w czasie trwania imprezy, zapewniając transfery na wyciągi, wieczorne jazdy (2x) oraz basen w miejscowści Tamsweg (2x) 
 • codzienne (6x) szkolenie narciarko/snowboardowe dla dzieci według programu danego poziomu, w ostatnim dniu zawody, wieczorna videoanaliza postępów na stoku - dzieci
CENA 6-DNIOWEGO KARNETU
 • najmłodsi urodzeni w roku 2015 i młodsi - 30 euro
 • dzieci urodzone w latach 2005-2014 - 131 euro
 • młodzież urodzona w latach 2002-2004 - 197 euro
 • dorośli - 262 euro 
 • seniorzy urodzeni w roku 1956 i wcześniej - 251.50 euro

UWAGA!

Uczestnik zobowiązany jest posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy lub dowód osobisty.

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Wypełnij FORMULARZ 
2. Poczekaj na mailowe potwierdzenie rezerwacji. Wyślemy Państwu pełen pakiet dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, nie później niż 48h po przesłaniu do nas formularza rezerwacyjnego.
3. Opłać PRZEDPŁATĘ korzystając z linku do systemu bezpiecznych płatności DOTPAY, który wyślemy w kolejnej wiadomości mailowej.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już pierwszego dnia obozu tworzymy GALERIĘ dostępną z naszej strony internetowej na bieżąco uaktualnioną o nowe zdjęcia z naszych obozów!!!

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH WYJAZDACH PODCZAS ZIMY 2020

ZOBACZ FILM Z NASZYCH ZIMOWYCH OBOZÓW 🙂