Sklerotka – mama, tata i ja – Biały Dunajec – zima 2016

Serdecznie prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią  „sklerotki". Jeśli po jej lekturze będziecie Państwo mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie spraw organizacyjnych  dotyczących wyjazdu na Wczasy Rodzinne prosimy o kontakt z biurem.

WILLA FLORYNKA

Willa Florynka
34-425 Biały Dunajec
ul. Jana Pawła II 180 A
zjazd na posesję bezpośrednio z Zakopianki (lewoskręt) około 1200 metrów za Termami Podhalańskimi.

W łazienkach do Państwa dypozycji jest po jednym ręczniku na osobę, w Willi jest znakomicie wyposażony aneks kuchenny (czajniki elektryczne, kuchenka mikrofalowa, lodówka) dostępny 24h na dobę - w pokojach nie ma czajników.

Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim obiad w dniu wyjazdu.

Po obiedzie w dniu Państwa  przyjazdu, planowanym na godzinę 13.30, osoba, która będzie czuwała nad komfortem Państwa wypoczynku udzieli szczegółowych informacji w zakresie organizacji zajęć i przygotowania do nich dzieci oraz ramowego planu dnia.

WILLA GAJA:
34-425 Biały Dunajec
ul. Jana Pawła 30 B
wjazd na posesję skrętem w prawo od ulicy Jana Pawła (ulica równoległa do Zakopianki, można do niej dojechać odbijając w lewo - jadąc od strony Krakowa - w stronę Term Podhalańskich na granicy Szaflar i Białego Dunajca, Willa oddalona jest od Term o około 800 metrów).
 
Do Państwa dyspozycji jest aneks kuchenny (czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka) dostępny 24 h na dobę. Nie ma ręczników.

Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim obiad w dniu wyjazdu.

Po obiedzie w dniu Państwa  przyjazdu, planowanym na godzinę 13.30, osoba, która będzie czuwała nad komfortem Państwa wypoczynku udzieli szczegółowych informacji w zakresie organizacji zajęć i przygotowania do nich dzieci oraz ramowego planu dnia.

DOM KUBIK
34-425 Biały Dunajec
ul. Jana Pawła 32 A
zjazd na posesję bezpośrednio z Zakopianki (lewoskręt) około 1400 metrów za Termami Podhalańskimi, na wysokości przystanku autobusowego
 
Do Państwa dyspozycji na każdym piętrze są czajniki elektryczne, na pierwszym piętrze jest ogólnodostępną lodówka. Nie ma ręczników. 

Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim obiad w dniu wyjazdu.

Po obiedzie w dniu Państwa  przyjazdu, planowanym na godzinę 13.30, osoba, która będzie czuwała nad komfortem Państwa wypoczynku udzieli szczegółowych informacji w zakresie organizacji zajęć i przygotowania do nich dzieci oraz ramowego planu dnia.

ZAKWATEROWANIE:

turnus w 1. tygodniu ferii małoposkich - niedziela 17.01.2016 od godziny 12.30 
turnus w 2. tygodniu ferii małoposkich - niedziela 24.01.2016 od godziny 12.30 (Gaja, Florynka), 13.30 (Kubik)

WYKWATEROWANIE:

turnus w 1. tygodniu ferii małoposkich - sobota 23.01.2016 do godziny 16.30 
turnus w 2. tygodniu ferii małoposkich - sobota 30.01.2016 do godziny 16.30 (Florynka, Gaja), 10.00 (Kubik)

SZKOLENIA NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE DLA DZIECI

6-dniowe (6x po 3h) nauka/doskonalenie jazdy na nartach w grupach 6-8 osobowych (doskonalenie) oraz 2-4 osobowych (dla początkujących) na trasach Stacji Narciarskiej Małe Ciche  dobranych pod względem poziomu + transfer na wyciągi na trasie Zubrzyca - Spytkowice - Zubrzyca + drugie śniadanie na stoku (drożdżówka i herbata)

Wszystkie dzieci uczestniczące w szkoleniu narciarskim/snowboardowym zobowiązane są do posiadania nart wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami, dzieci będą oznaczone dodtakowo na stoku firmowymi plastronami KRAUL-a. Codziennie o ustalanej na bieżaco godzinie (około 9.00-9.30) po dzieci będzie podstawiany bus, który będzie realizował transfery na trasie Biały Dunajec/Małe Ciche/Biały Dunajec.

Prosimy rodziców o wyposażenie dzieci w karnet umożlwiający uczestnictwo w zajęciach. Planowane powroty ze szkolenia narciarskiego około 13.30-14.30 w zależności od pogody i kondycji kursantów.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA DOROSŁYCH

Przy zainteresowaniu z Państwa strony będzie również możliwość szkolenia narciarskiego dla dorosłych - konieczna rezerwacja przynajmniej tydzień przed terminem wyjazdu:

CENA SZKOLENIA za 1 godzinę:

 • 50 złotych - szkolenie indywidualne
 • 40 złotych od osoby - w grupie 2-osobowej
 • 30 złotych od osoby - w grupie 3-osobowej
 • 25 złotych od osoby - w grupie 4-osobowe
ZAJĘCIA SPORTOWO-EDUKACYJNE DLA DZIECI:
 • codzienna nauka/doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie w grupach 6-8 osobowych, dobranych pod względem poziomu, w ostatnim dniu zawody na specjalnie dla nas przygotowanej trasie
 • 2 zajęcia na Hali Sportowej SP nr 4 w Nowym Targu
 • 2 zajęcia na łyżwach w Mieskiej Hali Lodowej w Nowym Targu
 • 1 wejście na basen w Nowym Targu
 • warsztaty zimowego survivalu
 • robotyka
 • zajęcia taneczne: hip-hop/street dance
 • dyskoteki, projekcje filmów, gry edukacyjne
 • zajęcia plastyczne, muzyczne, karaoke, strefa play station 
 • zajęcia z samoobrony
PROSIMY O ZABRANIE UBRAŃ I SPRZĘTU POTRZEBNEGO DO REALIZACJI PROGRAMU::
 • zestaw do pływania (czepek, klapki, strój)
 • buty sportowy (halówki, tenisówki) na salę gimnastyczną spakowane w niewielki plecak - dzieci
 • nart/snowboardu wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami
 • stroju narciarskiego adekwatnego do niskich temperatur
 • kremu przeciwsłonecznego do twarzy z wysokim filtrem

 

Wszystkie dzieci uczestniczące w szkoleniu narciarskim/snowboardowym zobowiązane są do posiadania nart/snowboardu wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami, dzieci będą oznaczone dodtakowo na stoku firmowymi plastronami KRAUL-a. Codziennie o ustalanej na bieżaco godzinie (około 9.00-9.30) po dzieci będzie podstawiany bus, który będzie realizował transfery na trasie Biały Dunajec/Małe Ciche/Biały Dunajec. Bus zawozi dzieci na parking przy górnej stacji Ośrodka Narciarskiego w Małym Cichym, który jest punktem zbornym dla wszystkch uczestniczących w szkoleniu. Prosimy rodziców o wyposażenie dzieci w karnet umożlwiający uczestnictwo w zajęciach - tu sprawdź aktualny cennik karnetów. Planowane powroty ze szkolenia narciarskiego około 13.30-14.30 w zależności od pogody i kondycji kursantów.

PROSIMY O ODDANIE WYPEŁNIONYCH KART ZDROWIA W NIEPRZEKARCZALNYM TERMINIE DO 20.12.2015! - dotyczy dzieci realizujące program obozowy.

PROSIMY O PEŁNĄ WPŁATĘ DO 20.12.2015
(kwota należna za Państwa wyjazd rodzinny podana została w mailu wysłanym przez nas z potwierdzeniem Państwa rezerwacji)
na numer konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy: KRAUL WAKACJE, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu proszę wpisać nazwisko rodziny oraz wczasy rodzinne i termin turnusu. 

W terminie do 7 dni od pełnej wpłaty wystawiamy faktury VAT marża osobom które wpisały dane "do fatkury" w  UMOWIE - ZGŁOSZENIU

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać większość kosztów poniesionych z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed wpłatą zaliczki. 

*Ponieważ dzieci z naszego obozu obowiązuje bezwzlędny zakaz kupowania  fastfoodowej żywności (chipsy, napoje gazowane, żelki itp paskudztwa), gorąco prosimy zatem również i Państwa byście ze zrozumienie podeszli to kwestii serwowania swoim dzieciom podobnych smakołyków w momencie, gdy Państwa dzieci uczestniczą w zajęciach z dziećmi z obozu. Zachęcamy natomiast do kupowania owoców, batonów, wody, soków. *

*Rodziców Wczasowiczów, którzy będą mieć swoją pociechę/pociechy na obozie, gorąco prosimy o bardzo, bardzo dyskretne ingerowanie w życie obozowe. Jeśli Państwem targają przypuszczenia, że nie wytrzymacie bez dzieci tydzień prosimy o wzięcie pod rozwagę rozwiązania by dziecko z Państwem było na wczasach rodzinnych. Prośbę tę kierujemy również w trosce o morale zwłaszcza młodszych dzieci, które samodzielnie uczestniczyć będą w obozie. *