Sklerotka – Słodkie Lenistwo – Grecja

Serdecznie prosimy o uważne zapoznanie się ze „sklerotką obozowicza". Jeśli po jej lekturze będziecie Państwo mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie spraw organizacyjnych wyjazdu Waszych pociech prosimy o kontakt z biurem. 

Gorąco prosimy uczulić dzieci na sprawę „pilnowania" cennych rzeczy (sprzęt lektroniczny, komórka, portfel...). Ze względu na MEGAZAPOMINALSTWO dzieci podczas obozów w Polsce jest BEZWZGLĘDNY zakaz zabierania komórek na zajęcia programowe!!! Telefony będą sobie odpoczywać w hotelu odłożone zawsze w to samo miejsce. 

Apelujemy również o wspólne, świadome  zapakowanie z dzieckiem ekwipunku obozowego oraz podpisanie bagażu. Zminimalilzuje to możliwość zagubienia połowy ubrań i akcesoriów 🙂 co niestety wśród młodszych dzieci jest nagminne, ponieważ nie rozpoznają swoich rzeczy!!!

Zachęcamy, szczególnie rodziców młodszych dzieci, do przekazania nam depozytów pieniężnych - w podpisanej imieniem i nazwiskiem koprecie,  w niskich nominałach (5, 10, 20 euro).  

Najpóźniej wieczorem pierwszego dnia obozu otrzymacie Państwo sms-a z numerem telefonu do wychowawcy, który będzie opiekował się Państwa dzieckiem i u którego bezpośrednio będzie można otrzymać informacje jak Państwa pociecha radzi sobie na obozie. W mailu wysyłanym kilka dni przed wyazdem, będącym przypomnieniem i uzuzpełniem "sklerotki" otrzymacie Państwo również numer telefonu kierownika obozu.

Jeśli Państwa dziecko ma zażywać podczas trwania obozu stałe leki, prosimy o przekazanie przy zbiórce przed wyjazdem tych konkretnie medykamentów zamkniętych w niewielkim plastykowym pudełku podpisanym na zewnątrz imieniem i nazwiskiem dziecka. W środku pudełka, do leków koniecznie prosimy dołączyć na osobnej kartce szczegółowy opis dawkowania oraz upoważnienie do ich podawania!!! Bardzo prosimy nie wyposażać apteczki dziecka w leki "na wszelki wypadek"!!! Obóz zaoptarzony jest w dużą apteczkę (i wszędzie są również apteki) i jeśli zajdzie taka konieczność w porozumieniu z Państwem lub z Państwem i lekarzem aplikujemy stosowne do stanu zdrowia lekarstwa. Bardzo prosimy również o podejscie ze zrozumieniem do całkowitego zakazu przekazywania dzieciom jakichkolwiek medykamentów do zażywania na własną rękę!!!

Jeśli Państwo planujecie odzwiedzić dziecko podczas obozu prosimy o wcześniejszy kontakt z kierownikiem bądź wychowawcą, pozwoli uniknąć to Państwu sytuacji, że pojawicie się w hoyelu a pociecha wraz obozem akurat będzie na całodniowej wycieczce.

Podczas obozu obowiązuje zakaz kupowania  fastfoodowej żywności (chipsy, napoje gazowane, żelki itp paskudztwa), gorąco prosimy zatem również nie zaopatrywać dzieciaki na wyjazd w podobne smakołyki. Zachęcamy do kupowania owoców, batonów, wody, soków.

WYJAZD:

Zbiórka na PARKINGU obok CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY przy ul. Zakopiańskiej (obok CH Carrefour i kina Cinema City).
2 lipca 2015 (sobota) o godznie 11.00


PROSIMY O BEZWZGLĘDNĄ PUNKTUALNOŚĆ!!!!

 
POWRÓT:

na PARKING obok CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY przy ul. Zakopiańskiej (obok CH Carrefour i kina Cinema City)
13 lipca (środa) około godziny 12.00 - precyzyjne informacje o przewidywanej godzinie powrotu podajemy na bieżącą z trasy

TRANSPORT:

Autobusem klasy lux (video, wc, klimatyzacja) zapewnia firma WIST www.wistautokary.pl

Trasa przejazdu Słowacja, Węgry, Serbia i Macedonię do Grecji, mniej więcej co 2-3 godziny robimy 15-30 minutowe postoje, zatrzymujemy się też w McDonaldzie gdzie we własnym zakresie można kupić coś do jedzenia. Na drogę powrotną hotel zapewnia lunch pakiety. Do przejechania mamy około 1500 kilometrów.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

 

W hotelu GRAND PLATON, Paralia, Pieria, 60100 Greece

PROSIMY NIE ZAPOMNIEĆ O ZABRANIU!!!!!!

# czapki przeciwsłonecznej
# ważnego minimum pół roku po terminie obozu paszportu
# kremu przeciwsłonecznego z wysokim filtrem

Każdy uczestnik obozu  objęty jest ubezpieczeniem Bezpieczne Podróże  (Signal Iduna, ul Podgórska 36, Kraków 31-536). Sumy ubezpieczenia: Koszty Leczenia 10000 euro, Koszty Ratownictwa 5000 euro, NNW 15000 złotych, Bagaż 800 złotych, Sprzęt Sportowy 3000 złotych, OC 10000 euro). 

Prosimy również o wyrobienia Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowtnego do odebrania przy krakowskim odddziale NFZ przy ulicy Batorego 25 - zobacz jak wypełnić wniosek. Prosimy o przekazanie paszportów/dowodów osobistych oraz kart EKUZ-et instruktorom na zbiórce przy autokarze!!!

PROSIMY O ODDANIE WYPEŁNIONYCH KART KWALIFIKACYJNYCH W NIEPRZEKARCZALNYM TERMINIE DO 5.06.2015!

PROSIMY O PEŁNĄ WPŁATĘ ZA OBÓZ DO 5.06.2016
2050 złotych (opcja z uczestnictwem w zajęciach językowych - dopłata 100 złotych
opcja z uczestnictwem w zajęciach tenisowych - dopłata 150 złotych) na numer konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy: KRAUL WAKACJE, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu proszę wpisać SŁODKIE LENISTWO Włochy + imię i nazwisko dziecka 

W terminie do 7 dni od pełnej wpłaty wystawiamy faktury VAT marża tylko osobom które wpisały dane "do faktury" w Umowie - zgłoszeniu

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia  Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać większość kosztów poniesionych z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed dokonaniem pełnej wpłaty.