Imprezy urodzinowe

Proponujemy Państwu organizację niezapomnianych IMPREZ URODZINOWYCH. Dysponując w budynkach KS KORONA przy ulicy Kalwaryjskiej w Krakowie przystosowanym dla dzieci ponad 200-metrowym lokalem, pracownią komputerową do prowadzenia zajęć z Robotyki, basenem z bezpieczną dla dzieci głębokością, a przede wszystkim grupą uwielbianych przez dzieci instruktorów i animatorów sprawimy, że przyjęcie urodzinowe w KLUBIKu KRAULA będzie fantastycznym przeżyciem.
Podczas Waszych urodzin obiekty oraz animatorzy są do Waszej wyłącznej dypozycji, w zarezerwowanym przez Was terminie odbywa się tylko Wasza impreza! Do każdej zabawy urodzinowej podchodzimy z kreatywnością, pasją i zaangażowaniem, nie będą nudzić się też rodzice, którym oddajemy do dyspozycji przytulny kącik wypoczynkowy.

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA TERMINÓW 570 339 463
ZOBACZ PROFIL ANIMACJI KRAULA FB

 

Sami skomponujecie program swojej imprezy urodzinowej!

Wsłuchując się w Wasze marzenia i biorąc pod uwagę Wasze zainteresowania i pasje wspólnie ułożymy program idelanego przyjęcia urodzinowego. Możemy skupić się na jednej atrakcji, możemy imprezę urodzinową skomponować z dwóch i więcej wydarzeń. Poniżej w kilku słowach opisujemy cieszące się największym wzięciem pomysły na urodziny. Jeśli jednak potrzebujecie ugościć swoich przyjaciół jeszcze inaczej spróbujemy sprostać Waszym wymaganiom, nawet jeśli wolelibyście imprezę urodzinową zoorganizować w Waszym domu lub ogrodzie:)

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje organizacja imprezy urodzinowej?

Ceny rozpoczynają się od 600 złotych. Każde przyjęcie wyceniamy indywidualnie, ostateczna kwota zależy od zestawu urodzinowych atrakcji oraz ilości zaproszonych osób.

Co otrzymujecie w cenie?

Podczas każdych urodzin obiekty dostępne są dla Was na wyłączność, świętujemy tylko jedne urodziny! Instruktorzy i animatorzy są w związku z tym do Waszej wyłącznej dyspozycji realizując tylko z Wami wybrany program. W cenie dekorujemy salę, przygotowujemy poczęstunek, oddajemy również do dyspozycji rodziców przytulny kącik wypoczynkowy. Pakiet cenowy zawiera również kawę i harbatę dla rodziców serwowaną z ekspresu.

Co wchodzi w skład poczęstunku?

Idea zdrowego stylu życia propogowana we wszystkich aspetkach działalności naszej firmy ma również odzwierciedlenie w serwowanym menu. Proponujemy pyszne, zdrowe,  słodkie i słone przekąski, ciasteczka, sezonowe owoce, wodę i soki.

Czego nie zawiera cena?

Cena nie zawiera tylko urodzinowego tortu.