Szkolenia: Rusin-SKI, Austria – Lungau

Lipiec 01, 2015 przez w Ferie małopolskie, Polska, Szkolenia, Zagranica

RUSIN SKI

12-17.02.2018
(poniedziałek - sobota)  
(1.tydzień ferii małopolskich)

19-24.02.2018  
(poniedziałek - sobota) 
(2.tydzień ferii małopolskich)

cena: 590 złotych za 6-dniowy pakiet

AUSTRIA - LUNGAU

11-16.02.2018 
(niedziela - piątek)
(1. tydzień ferii małopolskich)

18-23.02.2018
(niedziela - piątek)
(2. tydzień ferii małopolskich)

cena: 700 złotych za 6-dniowy pakiet

 

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z 6-dniowych bloków szkoleniowych narciarsko snowboardowych podczas zimowych ferii małopolskich 2018 przypadających na dwa drugą i trzecią dekadę lutego. Początkujących uczymy jazdy na nartach i snowboardzie od podstaw, zaawansowanym  pomagamy doskonalić technikę jazdy, monitorując i omawiając Wasze postępy.

W tym sezonie gospodarzem naszych feryjnych szusów będzie w Polsce stacja narciarska RUSIN-SKI, dysponująca zarówno trasami dla ambitniejszych narciarzy oraz bezpiecznymi łączkę z małym wyciągiem dla narciarsko - snowboardowych debiutantów. Naszą zagraniczną bazą będą trasy Regionu Narciarskiego Lungau, położonych w słonecznej dolinie Austrii na terenie Ziemi Salzburskiej po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 150 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch. . ZAPRASZAMY!!!

SZCZEGÓŁY

SZKOLENIE - RUSIN-SKI
na trasach ośrodka RUSIN-SKI. Kompleksy dysponuje 4-kilometrami tras o różnym stopniu trudności pozwalających szkolić na każdym poziomie zaawansowania. Stacje narciarską obsługiwane są przez 2 wyciągi krzesełkowe, 3 wyciągi orczykowe oraz oraz taśmowy wyciąg baby-lift z bezpiecznym, ogrodzonym poletkiem dla początkujuących narciarzy. Różnorodność tras pozwala na bezpieczną naukę od podstaw, jak i podnoszenie umiejętności w grupach doskonalenia.

Zajęcia odbywają się w pakietach 6-dniowych - od poniedziałku do soboty - każdego dnia po około 3h efektywnego szkolenia na dwóch podstawowych poziomach:

  • poziom doskonalenia - "MISIE POLARNE" - dla dzieci samodzielnie radących sobie na wygiągach, oraz przynajmniej nieźle na nartach kondycyjnie w grupach maksymalnie 6-8 osobowych - przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi - uwaga: na poziomie doskonalenia formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami!

  • poziom początkujący - "PINGWINKI" -  dla najmłodszych, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z nartami w grupach 2-4 osobowych - przerwy oprócz czasu na wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śnieguw

UWAGA: Zachecamy do udziału w organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.

 

SZKOLENIE - AUSTRIA - LUNGAU

Szkolimi na trasach Regionu Narciarskiego Lungau, położonych w słonecznej dolinie Austrii na terenie Ziemi Salzburskiej po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 150 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch. 

Staramy się do maksimum wykorzystać genialną infrastrukturę oraz zapał Waszych pociech, priorytetem jest jednak dopasowanie objętości i intensywności zajęć do wieku i możlwości psychofizycznych dzieci. Na stokach, w każdy z sześciu dni szkoleniowych jesteśmy w godzinach 10.15-15.45. Prowadzimy zajęcia narciarskie na trzech poziomach:

  • poziom 2 - "MISIE POLARNE" - dla dzieci starszych (najczęsciej +8 lat, choć świadomie nie narzucamy dolnej granicy wieku, gdyż jest to kwestia indywidualna!), kondycyjnie zaprawionych w bojach, efektywnego szkolenia jest około 5h dziennie w grupach maksymalnie 8-10 osobowych - przerwy służą głównie konsumpcji i krótkiemu wypoczynkowi.
  • poziom 1 - "FOCZKI" - dla dzieci młodszych (najczęsciej młodszych niż 8 lat, radzących sobie już nieźle na nartach, lecz jeszcze nie gotowych na tak długi wysiłek) efektywnego szkolenia jest około 3,5-4h dziennie w grupach maksymalnie 6-8 osobowych - przerwy oprócz czasu na zjedzenie lunch pakietu i wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śniegu
  • poziom 0 - "PINGWINKI" -  dla najmłodszych (najczęsciej dzieci młodszych niż 6 lat), którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z nartami - efektywnego szkolenia jest około 2h w grupach 2-4 osobowych - pracujemy w dwóch blokach 10.30-13.00 oraz 13.15-15.45 (jeśli dziecko uczestniczy w naszych zajęciach w przedziale czasowym 10.30-13.00 od 13.00 pozostaje pod opieką rodziców i na odwrót 🙂

UWAGA: Dla dzieci rozpoczynających naukę jazdy na nartach/snowboardzie oraz jeżdżących jeszcze słabo zalecamy, przed eskapadą w Dolomity, udział  w minimum jednym z organizowanych przez nas od grudnia niedzielnym wyjeździe szkoleniowym. Wspólny wyjazd pomoże zapoznać się dzieciom z instruktorami KRAUL-a, ich warsztatem pracy, a instruktorzy będą mieli okazję określić poziom i kondycję kursantów i przydzielić dzieciaki do odpowiedniej grupy szkoleniowej.