Tenis

Skorzystaj z nowej platformy obsługi klienta

Potwierdzimy Twój zapis mailowo!

Zapraszamy na kursy nauki i doskonalenia gry w tenisa ziemnego.

Zajęcia odbywają się, niezależnie od warunków atmosferycznych,  przez cały rok szkolny, na zadaszonych kortach (balon i hala tenisowa ze sztuczna nawierzchnią) Centrum Sportu i Rekreacji  CASCADA przy ulicy Szuwarowej w Krakowie od poniedziałku do soboty.

Służymy radą przy doborze sprzętu, jak również bezpłatnie wypożyczamy rakiety tenisowe.  Zajęcia prowadzi lubiana przez dzieci kadra instruktorska w kameralnej i miłej atmosferze.
Nauka tenisa ziemnego w połączeniu z dobrą zabawą daje wiele satysfakcji i radości kursantowi, a odpowiednio skonstruowane jednostki treningowe zapewniają dziecku harmonijny rozwój kondycji i zdolności koordynacyjnych.

Wdalszych etapach szkolenia kładziemy nacisk na szeroko pojęte współzawodnictwo, uczymy szacunku do gry i przeciwnika, dajemy szansę dziecku na pierwsze sportowe sukcesy. Dążymy do tego aby tenis stał się dla ucznia pasją,  sposobem na spędzanie wolnego czasu. 

Nasz program zaplanowany jest tak aby nauczyć dziecko od początku prawidłowego poruszania się na korcie oraz odpowiedniej techniki i taktyki gry.

PRZEDSZKOLE TENISOWE!

Do wspólnej zabawy zapraszamy również maluchy od 4 roku życia. MINI i MIKRO TENIS to zajęcia kształtujące ogólną sprawność ruchową, z wykorzystaniem gier oraz zabaw wprowadzających do nauki tenisa ziemnego.

Zajęcia odbywają się na mini korcie (połówka pełnowymiarowego kortu z wykorzystaniem mniejszej siatki), a dzieci uczą się przy użyciu specjalistycznego sprzętu – miękkich piłek oraz krótkich rakiet  i kolorowych przyborów: balony, dmuchane piłki, hula hop, skakanki. Lekcje mini tenisa odbywają się w grupach 6 – 8 osobowych. Starsze dzieci pracują w grupach 4-6 osobowych dobranych pod względem wieku, możliwości psychofizycznych i umiejetności.

NOWOŚĆ!!!

Zapraszamy Państwa na lekcje nauki i doskonalenia gry tenisa ziemnego bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Dzięki nowoczesnej metodologii oraz zindywidualizowanemu podejściu nasi podopieczni osiągają szybkie efekty i już od pierwszej lekcji grają z trenerem, serwują i liczą punkty. Oprócz treningu typowo tenisowego zwrócimy uwagę na ogólną sprawność kursantki/ta, a podczas treningu skoncentrujemy się na cechach takich jak: szybkość, siła, zwinność, gibkość i wytrzymałość (elementy treningu CARDIO). Zajęcia z nami nigdy się nie nudzą, wplatamy w treningi tenisa inne formy aktywności takie jak: TRX, taśmy fitness, drabinki koordynacyjne i wiele innych.

 

LOKALIZACJA