Basen Strąkowa

09 lipca, 2019 by in Basen Strąkowa, Nauka i doskonalenie dzieci, Pływanie, WYBIERZ LOKALIZACJĘ

Skorzystaj z nowej platformy obsługi klienta

Potwierdzimy Twój zapis mailowo!

Już od września 2019 zapraszamy Państwa na kursy nauki i doskonalenia pływania na nowootwartym basenie szkoły podstawowej nr 158 przy ulicy Strąkowej. To pełnowymiarowy, 25-metrowy basen pływacki z sześcioma torami, przy czym trzy tory, dzięki systemowi ruchomego dna, zapewniają komfortową głębokość nauki pływania dla młodszych dzieci. Zapraszamy na zajęcia dzieci od 6. roku życia, jak i młodzież szkolną na wszystkich poziomach. Kursy prowadzimy w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty.

DLA DZIECI

  • Na torach z płytką wodą. Zaaferowani zabawą mali kursanci szybko nabywają umiejętność zanurzania głowy do wody przy świadomym wstrzymaniu powietrza w płucach. Kolejnym etapem nauki jest pływanie na plecach i brzuchu z kolorowymi przyrządami i deskami aż nagle "pomoce naukowe" staną się zbędne. Pomożemy wybrać grupę z poziomem pływackim odpowiednim dla Państwa dziecka. Pozwolamy Państwu obserwować postępy Waszych pociech i na bieżąco informujemy o progresie "sportowym". Radzimy jak pomóc dziecku poskromić wodę dzięki prostym ćwiczeniom w domu.
  • Na torach pływackich - doskonalenie pływania.
    Pierwszy poziom wtajemniczenia obejmuje oswojenie z wodą, ćwiczenie wypornościowe, oddechowe, zanurzanie głowy, poślizgi na piersiach i grzbiecie, ruchy nóg na piersiach i grzbiecie, elementarne skoki do wody, pływanie uproszczonym kraulem na grzbiecie i na piersiach. Na drugim poziomie kładziemy nacisk na doskonalenie techniki, dodawanie elementów techniki sportowej(nawroty, skok startowy) oraz pracę nad kondycją.

LEKCJE INDYWIDUALNE

Wszystkich, dla których formuła zajęć grupowych jest nie do końca satysfakcjonująca zapraszamy na lekcje indywidualne. Taki system szkolenia zapewni Państw większą elestyczność przy wyborze terminów zajęć oraz w stu procentach ukierunkowaną na Was metodykę oraz atencję instruktorską.

 

Możliwość odrabiania nieobecności

Indywidualny panel Klienta!

Lokalizacja