Snow Camp – Włochy

20 lipca, 2015 przez w Uncategorized

Serdecznie zapraszamy

dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat na feryjny obóz narciarsko-snowboardowy WŁOCHY, Folgaria-Lavarone!

TERMIN

27.01-4.02.2017
(1. tydzień ferii małopolskich)
3.02-11.02.2017
(2. tydzień ferii małopolskich)

 

 

CENA

370 euro + 990 złotych 
(cena zawiera opłatę za karnety)

SZCZEGÓŁY

MIESZKAMY

w rodzinnych, zadbanych hotelach Miramonti*** oraz Nido Verde*** w miejscowości Lavarone w południowo-wschodniej części Trentino - pokoje 2, 3, 4 osobowe (w większości pokoi 4-osobowych łóżko piętrowe) z pełnym węzłem sanitarnym (WC + prysznic), trzy posiłki dziennie  (śniadanie w formie bufetu, lunch pakiet na stok + herbata do termosu, obiadokolacja). Hotele wynajęte na wyłączność dla naszych kientów!

JEŹDZIMY

na trasach Regionu FOLGARIA/LAVARONE/FIORENTINI, położonych u słonecznego podnóża włoskich Dolomitów. Ośrodki Folgaria, Lavarone i Fiorentini oferują ponad 75 kilometrów, w 100 % sztucznie naśnieżanych tras obsługiwanych przez 30 wyciągów. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch. 

PROGRAM OBOZU
  • codzienne doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie w grupach 8 osobowych, dobranych pod względem poziomu, w ostatnim dniu zawody, wieczorna videoanaliza postępów na stoku
  • 1 wejścia na basen w Folgarii
  • tubing na torze w Lavarone - zjazd na pompowanych oponach 🙂
  • dyskoteki, projekcje filmów, gry edukacyjne 
  • zajęcia plastyczne, muzyczne, karaoke
W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ
  • transport autokarami klasy lux  (podstawionymi przez firmę WIST-Trans Major) na trasie Kraków-Segonzano-Kraków. Autobusy są do naszej dyspozycji w czasie trwania obozu zapewniając nam, w dogodnych dla nas porach, transfery na wyciągi i basen!!!
  • pakiet ubezpieczeniowiy SKI i BEZPIECZNE PODRÓŻE  (Signal Iduna, ul. Podgórska 36, 31-536 Kraków) obejmujący między innymi ubezpieczenie NNW na kwotę 15000 złotych oraz ubezpieczenie kosztów leczenia do 10000 euro.

UWAGA!

Uczestnik zobowiązany jest posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy lub dowód osobisty.

REZERWACJA NASTĘPUJE PO WPŁACIE ZALICZKI W WYSOKOSĆI 600 złotych NA KONTO BANKOWE (nr konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy KRAUL WAKACJE, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska Uczestnika oraz dopisku "Snow Camp - WŁOCHY") oraz po dostarczeniu WYMAGANYCH DOKUMENTÓW

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już pierwszego dnia obozu tworzymy GALERIĘ dostępną z naszej strony internetowej na bieżąco uaktualnioną o nowe zdjęcia z naszych obozów!!!

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH WYJAZDACH PODCZAS ZIMY 2016