Wybierz wyjazd i zapisz się!

W przypadku zapisu dziecka na obóz (Kids Camp, Junior Ski Camp, Snow Camp) proszę wypełnić formularz dla każdego dziecka osobno, wpisując dane dziecka (pierwsze rubryki od góry) oraz rodzica/opiekuna prawnego (rubryki „Kontakt przez opiekuna”)!

Jeżeli dokonują Państwo zapisu na wczasy rodzinne  (Bukowina, Zubrzyca, Austria) bardzo prosimy na jednym formularzu podać dane wszystkich członków rodziny (1. dziecko w pierwszej rubryce od góry, 1. rodzic – rubryka „Kontakt przez opiekuna”, a następnie 2. rodzic i 2. i 3. dziecko)!

Szanowni Państwo! W związku z ogromną ilością zgłoszeń wstrzymaliśmy zapisy na Wczasy Rodzinne w Grand Stasindzie w 1. tygodniu małopolskich ferii w terminie 14-21.02.2020. Kolejne zgłoszenia przyjmiemy dopiero po weryfikacji zapisów, które do nas dotarły.
Zapraszamy do zapisów na pozostałe terminy wczasów w Bukowinie i inne wyjazdy z Kraulem! 

 

OWU Kosztów Imprezy Turystycznej KLAUZULA COVID-19 DO UBEZPIECZENIA KIT

Administratorem danych osobowych ujawnionych w niniejszym formularzu jest Tomasz Zdeb prowadzący działalność pod firmą Tomasz Zdeb Kraul Wakacje, ul. Tytusa Chałubińskiego 120S, 30-698 Kraków, posiadający numer NIP: 9451227727. Dane przetwarzane są w celu identyfikacji zgłaszającego oraz w celu przygotowania oraz realizacji umowy o organizację imprezy turystycznej przez Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo w Ogólnych Warunkach uczestnictwa w Imprezach organizowanych przez Biuro Turystyki Tomasz Zdeb Kraul Wakacje.