Aktywna półkolonia – Stadion Korony, lato 2020

Kwiecień 12, 2020 przez w Obozy w SIERPNIU, Półkolonie, W Krakowie, W Polsce

Serdecznie zapraszamy

dzieci w wieku 5-12 lat do wspólnej, inspirującej zabawy sportowo-edukacyjnej podczas aktywnych półkolonii z bazą na Stadionie Korony sąsiadującym z parkiem Bednarskiego w Podgórzu przy ulicy Parkowej.

TERMINY:

5-dniowe turnusy od poniedziałku do piątku

3-7.08
10-14.08
17-21.08
24-28.08

CENA:

650 złotych

SZCZEGÓŁY:

MIEJSCE:

BAZĄ AKTYWNEJ PÓŁKOLONII będzie Centrum Sportu Parkowa (dawny stadion KS KORONA) usytuowana przy Parku Bednarskiego. Do naszej dyspozycji pozostają liczne boiska oraz zielona przestrzeń obiektu.
W przypadku złej pogody będziemy również korzystać z zaplecza sportowego KS Korona oraz KLUBIK-u KRAULA przy ulicy Kalwaryjskiej.

JAK WYGLĄDA NASZ DZIEŃ:
 • zapewniamy opiekę już od 7.30:), zapraszamy dzieci już od wpół do ósmej do Klubiku Kraula, budynku KS Korona przy Klawaryjskiej
 • 7:30-8:30 - startujemy z poranną gimnastyką ciała i umysłu
 • 8:30-10:00 - nauka/doskonalenie pływania oraz super zabawa na małym basenie KS Korona (poniedziałek, środa, piątek) / robotyka oraz kreatywny zawrót głowy (wtorek, czwartek)
 • 10.30 serwujemy 2. śniadanie - w przerwie zajęć
 • 11:00 - blok zajęć tematycznych w Centrum Sportu Parkowa (Tajemnice Podgórza, Zajęcia survivalowe, Tour de Podgórze – wycieczka rowerowa/zajęcia na rolkach/deskorolce/hulajnodze) oraz Akademia Filmowa w Klubiku Kraula i szaleństwo w parku linowym Wieliczka Grabówki
 • 14:30* - obiad, relaks poobiedni
 • 15:00 -16:45 – blok popołudniowych zajęć sportowo-edukacyjnych w Centrum Sportu Parkowa (ścianka wspinaczkowa, trampolina, eurobungee, strzelanie z łuków, badminton, ringo, gra o flagę,  gry i zabawy na świeżym powietrzu)
 • 17:00-17:30 - zakończenie dnia, odbiór dzieci w Klubiku Kraula

*   podczas wycieczki do parku linowego obiad zostanie przesunięty na późniejszą porę

UWAGA! W przypadku niekorzystnej pogody kolejność lub miejsce zajęć może ulec zmianie ( min. Klubik Kraula, sala sportowa/gimnastyczna KS Korona, Gymspace Swoszowice)

ZAJĘCIA TEMATYCZNE :
 • Akademia Filmowa
  Gra aktorska, reżyseria, scenariusz, praca na planie z kamerą, wszystko w rękach dzieci! Liczy się kreatywność oraz zgodna współpraca! Odegramy popularne sceny z bajek, filmów dla dzieci. Owoce wspólnej pracy dzieci obejrzymy na dużym ekranie letniego kina.
 • Tajemnice Podgórza
  Geocaching to fenomenalna gra terenowa polegająca na poszukiwaniu skarbów ukrytych w skrzynkach (keszach) przez innych uczestników zabawy. Przewodnikiem będzie smartfon, który tym razem wystąpi w roli odbiornika współrzędnych GPS. Naszym terenem zabaw będzie Park Bednarskiego i okolice kopca Kraka.
 • Zajęcia survivalowe
  Podczas zajeć survivalowych dzieci zapoznają się ze sposobami bytowania w trudnych warunkach terenowych. Będziemy się uczyć jak rozpalać ogień, poznamy sztukę nawigacji i wyznaczania kierunków świata. 
 • Tour de Podgórze - wycieczka rowerowa( dla chętnych! )
  Wycieczka ścieżkami rowerowymi po zielonych terenach Podgórza. Wyruszymy z Parku Bednarskiego w drodze na Kopiec Kraka przejdziemy przez malowniczy kamieniołom Liban. Rodzice zapewniają swoim pociechom rowery oraz kaski. Alternatywnie oferujemy naukę jazdy na rolkach, hulajnodze albo deskorolce!
ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ:
 • ubezpieczenie NNW (Signal Iduna, ul. Przyokopowa 31, 01-208 Warszawa) na sumę 10000 złotych
 • sprzęt i materiały do zajęć programowych
 • mineralną wodę niegazowaną i przekąski 

UWAGA!

REZERWACJA NASTĘPUJE PO WPŁACIE ZALICZKI W WYSOKOSĆI 200 złotych NA KONTO BANKOWE (nr konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy KRAUL Wakacje, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz dopisku "zajęcia stacjonarne KORONA i termin") oraz po dostarczeniu KARTY ZGŁOSZENIA

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA