Basen AWF

27 października, 2017 by in Nauka i doskonalenie dzieci, Pływanie, WYBIERZ LOKALIZACJĘ

Skorzystaj z nowej platformy obsługi Klienta

Potwierdzimy Twój zapis mailowo

Zapraszamy na zajęcie w kompleksie pływalni krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie mieszczącym przy al. Jana Pawła II 78. Obiekt dysponuje zarówno basenem sportowym z ośmioma szerokimi torami pływackimi jak również basenem rekreacyjnym z ciepłą wodą o głębokości od 80 cm do 120 cm Zapraszamy na kursy nauki i doskonalenia pływania dzieci od 4 roku życia, młodzieży szkolną oraz dorosłych na wszystkich poziomach umiejętności pływackich. Zajęcia prowadzimy we poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty.

DLA DZIECI

 • BASEN REKREACYJNY - nauka od podstaw.
  Instruktorzy pracują z dziećmi w wodzie!. Zaaferowani zabawą mali kursanci szybko nabywają umiejętność zanurzania głowy do wody przy świadomym wstrzymaniu powietrza w płucach. Kolejnym etapem nauki jest pływanie na plecach i brzuchu z kolorowymi przyrządami i deskami aż nagle "pomoce naukowe" staną się zbędne. Pomożemy wybrać grupę z poziomem pływackim odpowiednim dla Państwa dziecka. Pozwolamy Państwu obserwować postępy Waszych pociech i na bieżąco informujemy o progresie "sportowym". Radzimy jak pomóc dziecku poskromić wodę dzięki prostym ćwiczeniom w domu.
 • BASEN SPORTOWY - doskonalenie pływania.
  Pierwszy poziom wtajemniczenia obejmuje oswojenie z wodą, ćwiczenie wypornościowe, oddechowe, zanurzanie głowy, poślizgi na piersiach i grzbiecie, ruchy nóg na piersiach i grzbiecie, elementarne skoki do wody, pływanie uproszczonym kraulem na grzbiecie i na piersiach. Na drugim poziomie kładziemy nacisk na doskonalenie techniki, dodawanie elementów techniki sportowej(nawroty, skok startowy) oraz pracę nad kondycją.

DOROŚLI

 • BASEN REKREACYJNY oraz BASEN SPORTOWY
  Basen rekreacyjny jest idealnym miejscem do nauki pływania od podstaw dla młodzieży i dorosłych, szczególnie dla osób, które mają negatywne „wodne” doświadczenia. 
  Niewielka głębokość (do 1,2m), ciepła (minimum 30 stopni) oraz luźna atmosfera zajęć stwarzają komfortowe warunki do przełamywania lęku przed wodą.
  Na basenie sportowym doskonalimy technikę wszystkich styli pływackich, dodajemy elementy techniki sportowej (nawroty, skok startowy) oraz pracujemy nad kondycją.

LEKCJE INDYWIDUALNE

Wszystkich, dla których formuła zajęć grupowych jest nie do końca satysfakcjonująca zapraszamy na lekcje indywidualne. Taki system szkolenia zapewni Państw większą elestyczność przy wyborze terminów zajęć oraz w stu procentach ukierunkowaną na Was metodykę oraz atencję instruktorską.

 

Możliwość odrabiania nieobecności

Indywidualny panel Klienta!

Lokalizacja