Dlaczego z nami !

10 kwietnia, 2014 by in Obozy dla dzieci

Działamy w oparciu o Ustawę o usługach turystycznych, posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Imprez Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego Z/19/2009 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową. Wszystkie nasze obozy zgłaszane są do Małopolskiego Kuratorium, a obiekty nas goszczące mają zezwolenie na przyjmowanie grup zorganizowanych. Kadra instruktorsko-wychowawcza posiada uprawnienia do pracy z dziećmi. Wystawiamy faktury VAT umożliwiające ubieganie się o dotacje z pracowniczych funduszów socjalnych.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I DBAŁOŚĆ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Już od blisko dziesięciu lat zdobywamy Państwa zaufanie naszą odpowiedzialnością i dbałością o każdy szczegół, z powodzeniem wdrażamy standardy dzięki którym bez obaw wysyłacie Państwo swoje dzieci na obozy z Kraulem.

RÓŻNORODNY, BOGATY PROGRAM

Na naszych obozach dzieci nie mają ani chwili na nudę i tęsknotę za rodzicami. Od porannego rozruchu po wieczorne warsztaty wciąż numerem jeden jest aktywność ruchowa i intelektualna. Zajęcia dobieramy adekwatnie do wieku i możliwości psychofizycznych uczestników, a najmłodszym obozowiczom podpowiadamy jak stać się zaradnym i samodzielnym.

JAKOŚĆ MIEJSCA WYPOCZYNKU

Hotele i pensjonaty w których wypoczywamy nie tylko zachęcają schludnymi pokojami i smaczną kuchnią ale również ich lokalizacja zapewnia dostęp do bogatej bazy sportowo-rekreacyjne pozwalając na realizację ambitnych programów sportowo-edukacyjnych.

ABY DZIECI NAS LUBIŁY

Priorytetem dla nas jest zatrudnianie nie tylko profesjonalnej ale i lubianej przez dzieci kadry instruktorsko-pedagogicznej, z którą dzieci szybko nawiążą kontakt i jej zaufają.

DZIELIMY SIĘ NASZYMI WRAŻENIAMI

Już pierwszego dnia po wyjeździe z Krakowa, na naszej stronie internetowej, zakładamy obozowe galerie zdjęć. Na setkach fotek na bieżąco dokumentujących  realizację obozowego programu dzielimy się z Państwem uśmiechem Waszych dzieci.   

DOGODNE GODZINY PRACY BIURA

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-12.00 i 14.30-20.20 oraz w sobotę 9.00-16.00. Pomożemy wybrać formę wypoczynku najbardziej pasującą do potrzeb Państwa dziecka, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do wspólnych wyjazdów.

Zespół KRAUL