Plany na okres zimowy 2021

10 grudnia, 2020 by in Uncategorized
Kochane Krauliki! 
Nie łatwo o wiążące plany w tych trudnych do przewidzenia czasach, niemniej przygotowaliśmy dla Was kilka komunikatów w kwestii realizacji naszej oferty w okresie zimowym.

1. Wszystkie zajęcia (pływackie, tenisowe, robotyka) na wszystkich obiektach w terminie 4-17 stycznia, a więc w czasie kumulacji ferii, odbywać się będą zgodnie ze stałym harmonogramem. 

2. W terminie 4-15 stycznia, zapraszamy na całodzienne zajęcia sportowo-edukacyjne na obiekty KS Korona. Każdego dnia czekać na Was będzie nowa dawka ruchu, uśmiechu i fantastycznej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i do zapisów.
 
3. Sezon wyjazdów szkoleniowych wyjazdów, w nowej odświeżonej formule rozpoczniemy od niedzieli  20 grudnia. Szczegóły i zapisy od  poniedziałku 14 grudnia.

4. Jeśli tylko pozwoli na to stan prawny jesteśmy w 100% gotowi do realizacji naszej oferty zimowych obozów i wczasów rodzinnych w pierwotnie planowanych terminach, czyli w dniach 13-27 lutego. Utrzymaliśmy dla Was wszystkie rezerwacje, jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi kontrahentami, a kadra wciąż pełna wiary w spotkanie na stokach odlicza dni do lutego. Zapraszamy do zapisów. Gwarantujemy pełen zwrot poniesionych kosztów w przypadku zakazu organizacji wyjazdów.