Pływanie

29 lipca, 2015 by in Uncategorized

Od 1998 roku UCZYMY PŁYWAĆ, dużych, małych i bardzo małych na basenach KS Korona przy ul. Kalwaryjskiej w Krakowie, od 2011 również na pływalni OSiR CASCADA przy ul. Szuwarowej sukcesywnie zwiększając ilość grup o różnym stopniu zaawansowania. ​Od września 2015 będziemy gospodarzem niewielkiego basenu w inwestycji "Ogrody Żabińca" (Biały Prądnik) zaprojektowanego z intencją prowadzenia zajęć dla najmłodszych​.                                                         

Blisko 1000 kursantów w trzech lokalizacjach

Przez ponad 17 lat działalności ​wypracowaliśmy autorski program nauczania, dzięki któremu przekonujemy do wody największych niedowiarków. W naszej ofercie znajdziecie naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie oraz zajęcia familijne (baby swim) czyli oswajanie z wodą najmłodszych, począwszy od wieku 6 miesięcy przy wpółuczestnictwie w zajęciach jednego z rodziców. Nasza misja to rzetelna nauka w przyjaznej atmosferze mrtodycznie dostosowana do możliwości psychofizycznych kursantów  

Instruktorzy uwielbiani przez wszystkich kursantów

Na basen ​Korony oraz na Żabiniec​ z​apraszamy również na AQUA-AEROBIC, znakomitą formę aktywności ruchowej dla każdego. 

 

ZOBACZ OFERTĘ W POSZCZEGÓLNYCH LOKALIZACJACH

100 % skuteczności