WCZASY RODZINNE – GRECJA, Olimpic Beach: lipiec, sierpień

16 lipca, 2015 przez w Uncategorized

TERMINY

5-13.07.2020

20-28.08.2020


 

CENA:

od 2690 zł za rodzinę 3-osobową (2 osoby dorosłe + dziecko)

od 3390 zł za rodzinę 4-osobową (2 osoby dorosłe +  2 dzieci)

cena zawiera zakwaterowanie w pokoju 3 lub 4 osobowym (8 noclegów)
cena nie zawiera wyżywienia i transportu  

SZCZEGÓŁY

MIESZKAMY

HOTELU DIAS*** w miejscowości OLIMPIC BEACH na greckiej Riwierze Olimpijskiej u stóp mitycznego Olimpu, 550 metrów od piaszczystej i szerokiej plaży, z łagodnie opadającym dnem. Schludne, czyste pokoje, proste umeblowanie, TV, Wi-Fi. W każdym studio mieści się aneks kuchenny z lodówką, płytą grzejną i przyborami kuchennymi. Balkony z widokiem na masyw Olimpu. Korzystanie z klimatyzacji bez dopłaty.

 
CENA PODSTAWOWA ZAWIERA
 • osiem noclegów
 • korzystanie z klimatyzacji
 • korzystanie z basenu w położonym tuż obok HOTELU DIAS
 • nowy, obowiązujący w Grecji od 1.01.2018, podatek hotelowy
 • pakiet ubezpieczeniowy Bezpieczne Podróże  (Signal Iduna, ul Przyokopowa 31, Warszawa 01-208). Sumy ubezpieczenia: Koszty Leczenia 10000 euro, Koszty Ratownictwa 5000 euro, NNW 15000 złotych, Bagaż 800 złotych)
ŚWIADCZENIA OPCJONALNE*
WYCIECZKI
 • DISCOVER SCUBA DIVING - ODKRYJ NURKOWANIE Z AKWALUNGIEM - cena 40 euro
  Poznajemy nurkowanie z akwalungiem (maska, płetwy, jacket, balast, automat z octapusem, skafander nurkowy, manometr, butla z tlenem) pod bezpośrednim nadzorem instruktora w idealnych, bezpiecznych warunkach na basenie. Po wyjaśnieniu podstawowych zasad, nowi adepci nurkowania wykonują jedno płytkie nurkowanie w asyście instruktora nurkowania. Program ma na celu przedstawić dzieciom nurkowanie w kontrolowany, a równocześnie przyjemny sposób. Discover Scuba Diving zaszczepiając poczucie komfortu, obycia się z wodą, bezpieczeństwa oraz przynależności do środowiska płetwonurków pomoże przezwyciężyć błędne wyobrażenia o nurkowaniu.
   
  Przebieg programu teoretycznego - czas około 1,5 godziny
  • omówienie zasad nurkowania i zachowania się pod wodą
  • omówienie sposobu komunikacji pod wodą (znaki nurkowe)
  • bezpieczeństwo i zagrożenia pod wodą
  • nauka zakładania osprzętu (maska, płetwy, jacket, balast, itd.)
  • wykonanie podstawowych ćwiczeń pod wodą
  • wycieczka podwodna w basenie
   
  Każdy uczestnik kursu otrzyma certyfikat uczestnictwa w kursie nurkowania oraz płytę DVD ze zdjęciami i filmem sowich podwodnych dokonań 🙂 - film z daną osobą pod wodą plus zdjęcia.
  UWAGA: warunkiem uczestnictwa w kursie jest ukończone 8 lat i pisemna zgoda rodziców

 • Wyspa Skiathos - wyjazd 9:00 - powrót 18:00 - cena 40 euro
  Zielona wyspa Archipelagu Sporad, gdzie fale lazurowego Morza Egejskiego rozbijają się o koronkowe wybrzeże. Liczne zatoki i zatoczki oraz wysepki otaczające wyspę będziemy mogli podziwiać ze statku turystycznego, którym popłyniemy do uroczego miasteczka, gdzie wybudowane tarasowo domki otoczone są kolorowymi kwiatami. Oczywiście nie zapomnimy o kąpieli morskiej na Plaży Kukunaries, gdzie piniowe lasy rosnące nad złotymi piaskami upajają nas swoim zapachem.

 • Rejs statkiem pirackim - wyjazd 9:00 - powrót 15:00 - cena 30 euro
  Popłyniemy wzdłuż wybrzeża i urokliwych plaż Riwiery Olimpijskiej w stronę gór Olimpu. Zatrzymamy się na plaży Gritsa z widokiem na Olimp, gdzie po słonecznych i morskich kąpielach posilimy się regionalną kuchną. Podczas rejsu statek zacumuje również na pełnym morzu, a wtedy najodważniejsi będą mogli poskakać z pokładu do wód Morza Egejskiego.
 • METEORY – wyjazd 6:30, powrót 18:00 - cena 30 euro
  Wycieczka w niezwykłe miejsce na Równinie Tesalijskiej z lasem skalnym, na którym średniowieczni mnisi zbudowali klasztory tworząc drugie co do wielkości centrum monastyryzmu w Grecji. Zatrzymamy się w miasteczku Kalambaka, gdzie w pracowni ikon zapoznamy się z techniką tworzenia tych dzieł (prezentacja w języku polskim). Z dwudziestuczterech klasztorów, które powstały w ciągu wieków zachowało się sześć. Zwiedzimy dwa klasztory - jeden męski i jeden żeński, gdzie będziemy podziwiać piękne ikony, freski, stare manuskrypty. Pozostałe klasztory obejrzymy z pokładu autokaru i miejsc widokowych. W drodze na Meteory zatrzymamy się w opiewanej przez poetów Dolinie Tempi, gdzie odwiedzimy kościółek św. Paraskiewi, która jest patronką niewidomych.

UWAGA!

REZERWACJA NASTĘPUJE PO WPŁACIE ZALICZKI W WYSOKOSĆI 600 złotych od osoby NA KONTO BANKOWE: KRAUL WAKACJE, konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161 - przy tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz dopisu "WCZASY RODZINNE - Grecja")oraz po dostarczeniu WYMAGANYCH DOKUMENTÓW.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEN UCZESTNICTWA

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już pierwszego dnia obozu tworzymy GALERIĘ dostępną z naszej strony internetowej na bieżąco uaktualnioną o nowe zdjęcia z naszych obozów!!!

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH WYJAZDACH PODCZAS LATO 2019