Szkolenia niedzielne 2021/2022

01 stycznia, 2015 przez w Polska, Szkolenia

Zachęcamy Państwa do aktywnego spędzania czasu w zimowe niedziele na stokach małopolski. Początkujących uczymy jazdy na nartach i snowboardzie od podstaw, zaawansowanym  pomagamy doskonalić technikę jazdy, monitorując i omawiając Wasze postępy.

Od lat gospodarzem naszych weekendowych szkoleń jest stacja narciarska Beskid w Spytkowicach oferująca zarówno trasę dla ambitniejszych narciarzy obsługiwaną przez czteroosobową "kanapę", trasę dla średniozaawansowanych (orczyk) oraz bezpieczną łączkę z małym wyciągiem dla narciarsko - snowboardowych debiutantów. Stacja Beskid oddalona jest od Krakowa tylko 70 kilometrów, dzięki czemu zaoszczędzony czas na podróży możemy poświecić szkoleniu. Zapewniamy stałość lubianej przez dzieci kadry instruktorkiej gwarantując Państwu ciągłość metodyczną!

W tym szczególnym czasie, w trosce o komfort zajęć i bezpieczeństwo, zmieniamy nieco formułę niedzielnych szkoleń w sezonie 2021/2022:

 • zbiórkę na Parkingu CH Zakopianka dla korzystających z naszego transportu przenosimy na godzinę 7.30
 • zbiórkę na stoku dla osób dojeżdżających własnym transportem ustalamy na godzinę 9.00
 • szkolenie odbywamy w godzinach 9.30-13.30
 • w związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu gastronomii do minimum ograniczamy przerwy
 • zapewniamy termos z ciepłą herbatą przy autobusie gdzie można będzie posilić się przygotowanym w domu prowiantem w towarzystwie naszego animatora

 

Nowość na sezon 2021/2022 r!!!

Od godziny 14:00 do 20:00 istnieje możliwość LEKCJI INDYWIDUAALNYCH na nartach oraz snowbordzie. Zajęcia na każdy poziomie zaawansowania, zarówno dla DZIECI jak i DOROSŁYCH.

 

Wymagana wcześniejsza rezerwacja (e-mail, telefonicza), ilość miejsc ograniczona.

 

LEKCJE INDYWIDUALNE

 

KOSZT JEDNODNIOWEGO WYJAZDU SZKOLENIOWEO Z TRANSPORTEM:
200 złotych dzieci urodzone w 2015 roku i 2016
180 złotych dzieci urodzone w 2013 i 2014 roku
170 złotych dzieci urodzone w 2012 roku i starsze
KOSZT JEDNODNIOWEGO WYJAZDU SZKOLENIOWEO Z DOJAZDEM WŁASNYM:
190 złotych dzieci urodzone w 2015 roku i 2016
170 złotych dzieci urodzone w 2013 i 2014 roku
160 złotych dzieci urodzone w 2012 roku i starsze
CENA ZAWIERA:
 • naukę zajęcia doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie w grupach dobranych pod względem umiejętności w godzinach 9.30-13.30
 • opiekę pedagogiczną w przerwach szkoleniowych
 • ubezpieczenie NNW na sumę 10000 złotych (Signal Iduna, ul. Podgórska 36, 31-536 Kraków)
 • w opcji z transportem, przejazd na trasie Kraków-Spytkowice-Kraków 

UWAGA:
Cena nie zawiera kosztów karnetu. Koszt karnetu podamy niezwłocznie po opublikowaniu przez stację narciarską KOMPLEKS BESKID w Spytkowicach cennika na sezon zimowy 2021/2022.

PROGRAM ROZWOJU NARCIARSKIEGO

 

 • 1. Grupa od podstaw - „PINGWINKI” - dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami/snowboardem. Uczymy w grupach 2-4 osobowych. Przerwy oprócz czasu na wypoczynek wykorzystujemy również do zabawy na śniegu.

 

 • 2. Grupa początkująca - „FOCZKI” - dla uczestników samodzielnie radzących sobie na wyciągu orczykowym, posiadających umiejętność hamowania oraz skręcania w pozycji płużnej na nartach. Ześlizg przodem i tyłem na snowboardzie. Grupy maksymalnie 6-8 osobowe. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę. Uwaga: na poziomie początkującym formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami.

 

 • 3. Grupa średniozaawansowana - „MISIE POLARNE” - dla uczestników samodzielnie radzących sobie na wyciągach, posiadających umiejętność równoległej jazdy na nartach oraz hamowania. Skręt ślizgowy rotacyjny na snowboardzie. Uczymy w grupach maksymalnie 6-8 osobowych. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę. Uwaga: na poziomie średniozaawansowany formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami.

 

 • 4. Grupa zaawansowana - „PANTERY ŚNIEŻNE" - dla uczestników samodzielnie i bardzo dobrze radzących sobie na nartach/snowboardzie, posiadający umiejętność jazdy na krawędziach oraz jeżdżących w szybszym tempie nie wymagającym częstych przystanków.  Uczymy w grupach maksymalnie 6-8 osobowych. Przerwy służą krótkiemu wypoczynkowi, jest to czas na posiłek i ciepłą herbatę.  Uwaga: na poziomie średniozaawansowany formujemy wiele grup, spójnych wewnętrznie poziomem i kondycją kursantów, o zróżnicowanym poziomie między grupami

WYJAZDY SZKOLENIOWE W TERMINACH (niedziele):

-20 lutego 2022 - UWAGA! Odwołany ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne
-27 lutego 2022
-6 marca 2022

Zbiórki o godzinie 7.30 na parkingu obok CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY, przy ul. Zakopiańskiej (obok CH Carrefour i kina Cinema City) dla Klientów korzystających z naszego transportu, oraz 9.00 przy kasie wyciągu w Spytkowicach dla Klientów dojeżdżających na stok własnym transportem.