Sklerotka – zimowe wczasy rodzinne – Włochy – zima 2019

Serdecznie prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią  „sklerotki". Jeśli po jej lekturze będziecie Państwo mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie spraw organizacyjnych  dotyczących wyjazdu na Wczasy Rodzinne prosimy o kontakt z biurem.

WYJAZDY:

Zbiórki na PARKINGU obok CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY przy ul. Zakopiańskiej (obok CH Carrefour i kina Cinema City)
o godzinie 22.00

11.01.2019 (piątek)
(1. turnus - 1. tydzień ferii małopolskich)

18.01.2019 (piątek)
(2. turnus - 2. tydzień ferii małopolskich)


PROSIMY O BEZWZGLĘDNĄ PUNKTUALNOŚĆ!!!!

 
POWRÓT:

Na PARKING obok CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY przy ul. Zakopiańskiej (obok CH Carrefour i kina Cinema City) około 12.00-14.00 - precyzyjne informacje o godzinie powrotu podajemy na bieżącą z trasy!!! 

19.01.2019 (sobota)
(1. turnus - 1. tydzień ferii małopolskich)

26.01.2019 (sobota)
(2. turnus - 2. tydzień ferii małopolskich)ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Hotel Nido Verda***

Hotel zapewnia po dwa ręczniki na osobę (kąpielowy i mniejszy), pokoje sprzątane są codziennie.
Hotel serwuje trzy posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu, lunch pakiet na stok + herbata do termosu, obiadokolacja). Hotel wynajęty na wyłączność dla naszych kientów!

TRANSPORT:

Autobusem klasy lux (video, wc, klimatyzacja) zapewnia firma WIST www.wistautokary.pl

Trasa przejazdu - Polska - Czechy- Austria - Włochy, mniej więcej co 2-3 godziny robimy 15-30 minutowe postoje, zatrzymujemy się też w McDonaldzie gdzie we własnym zakresie można kupić coś do jedzenia. Do przejechania mamy około 1100 kilometrów.

co i jak spakować

 

   • narty/snowboard wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami
   • halówki do zajęć na sali gimnastycznej
   • strój kąpielowy z klapkami i ręcznikiem na basen
   • strój narciarski adekwatny do niskich temperatur
   • kremu przeciwsłonecznego do twarzy z wysokim filtrem

 

Terminy wpłat, dokumenty

Prosimy o niezwłoczne podpisanie i dostarczenie do biura w oryginale umowy oraz karty zdrowia dzieci uczestniczących w zajęciach. Oba dokumenty otrzymaliście Państwo od nas w formie załączników w odpowiedzi na wypełniony przez Państwa formulrz zgłoszeniowy.

PROSIMY O PEŁNĄ WPŁATĘ DO 15.12.2018
(pełna kwota należna za Państwa wyjazd rodzinny podana została w mailu wysłanym przez nas z potwierdzeniem Państwa rezerwacji)

złotówki - na numer konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy: KRAUL WAKACJE, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu proszę wpisać nazwisko rodziny oraz dopisek "Wczasy rodzinne - Włochy"

euro - wpłata gotówką w biurze 

W terminie do 7 dni od pełnej wpłaty wystawiamy faktury VAT marża na "dane do fatkury" uzupełnione w formularzu zgłoszeniowym.

ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed dokonaniem pełnej wpłaty.