Sklerotka – mama, tata i ja – orawski dwór zubrzyca – zima 2021

Serdecznie prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią  „sklerotki". Jeśli po jej lekturze będziecie Państwo mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie spraw organizacyjnych  dotyczących wyjazdu na Wczasy Rodzinne prosimy o kontakt z biurem.

PENSJONAT:

ORAWSKI DWÓR***
34-484, Zubrzyca Górna 329 A

Do Państwa dyspozycji jest aneks kuchenny (czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka) dostępny 24 h na dobę.

W łazienkach do Państwa dypozycji są ręczniki (trzy sztuki dla każdej osoby: duży, mały i basenowy), mydło oraz płyny pod prysznic. Wymiana ręczników na życzenie - prosze zgłosić w recepcji.

ZAKWATEROWANIE:

turnus w 1. tygodniu ferii małoposkich - niedziela 14.02.2021 od godziny 13.00 
turnus w 2. tygodniu ferii małoposkich - niedziela 21.02.2021 od godziny 13.00

WYKWATEROWANIE:

turnus w 1. tygodniu ferii małoposkich - sobota 20.02.2021 do godziny 16.00 
turnus w 2. tygodniu ferii małoposkich - sobota 28.02.2021 do godziny 16.00

SZKOLENIE NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE DLA DZIECI

6-dniowe (6x po 3h) nauka/doskonalenie jazdy na nartach w grupach 6-8 osobowych (doskonalenie) oraz 2-4 osobowych (dla początkujących) na trasach Kompleksu Beskid w Spytkowicach,  dobranych pod względem poziomu + transfer na wyciągi na trasie Zubrzyca - Spytkowice - Zubrzyca + drugie śniadanie na stoku (drożdżówka i herbata)

Wszystkie dzieci uczestniczące w szkoleniu narciarskim/snowboardowym zobowiązane są do posiadania nart wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami, dzieci będą oznaczone dodtakowo na stoku firmowymi plastronami KRAUL-a. Codziennie o ustalanej na bieżaco godzinie (około 9.00-9.30) po dzieci będzie podstawiany bus, który będzie realizował transfery na trasie Zubrzyca/Spytkowice.

Prosimy rodziców o wyposażenie dzieci w karnet umożlwiający uczestnictwo w zajęciach. Planowane powroty ze szkolenia narciarskiego około 13.30-14.00 w zależności od pogody i kondycji kursantów.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA RODZICÓW

Przy zainteresowaniu z Państwa strony będzie również możliwość szkolenia narciarskiego dla dorosłych - konieczna rezerwacja przynajmniej tydzień przed terminem wyjazdu:

CENA SZKOLENIA za 1 godzinę:

 • 70 złotych - szkolenie indywidualne
 • 50 złotych od osoby - w grupie 2-osobowej
ZAJĘCIA SPORTOWO EDUKACYJNE DLA DZIECI
 • zajęcia na hali sportowej w gimnazjum w Zubrzycy
 • lekcje pływania na basenie w pensjonacie 
 • warsztaty artytyczny, plastyczne, kulinarne, majsterkowanie
 • robotyka
 • zajęcia taneczne: hip-hop/street dance
 • dyskoteki, projekcje filmów, gry edukacyjne
 • karaoke, strefa xbox
 • zajęcia z samoobrony
PROSIMY O ZABRANIE SPRZĘTU I UBRAŃ KONIECZNYCH DO REALIZACI PROGAMU!!!
 • zestaw do pływania (czepek, klapki, strój)
 • buty sportowy (halówki, tenisówki) na salę gimnastyczną spakowane w niewielki plecak - dzieci
 • nart/snowboardu wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami
 • stroju narciarskiego adekwatnego do niskich temperatur
 • kremu przeciwsłonecznego do twarzy z wysokim filtrem

Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim obiad w dniu wyjazdu.

Po obiedzie w dniu Państwa  przyjazdu, planowanym na godzinę 13.30, osoba która zramienia naszego biura czuwać będzie nad komfortem Państwa wypoczynku udzieli szczegółowych informacji w zakresie organizacji zajęć i przygotowania do nich dzieci oraz ramowego planu dnia.

PROSIMY O ODDANIE KART ZDROWIA W NIEPRZEKARCZALNYM TERMINIE DO 23.12.2019 - dotyczy dzieci realizujące program obozowy.

PROSIMY O PEŁNĄ WPŁATĘ DO 23.12.2019 (turnus 1. tygodnia ferii małopolskich) oraz 5.01.2020 (turnus 2. tygodnia ferii małopolskich) 
- pełna kwota należna za Państwa wyjazd rodzinny podana została w mailu wysłanym przez nas z potwierdzeniem Państwa rezerwacji -
na numer konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy: KRAUL WAKACJE, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu proszę wpisać nazwisko rodziny oraz wczasy rodzinne ORAWSKI DWÓR Zubrzyca i termin turnusu. 

W terminie do 7 dni od pełnej wpłaty wystawiamy faktury VAT marża na "dane do fatkury" uzupełnione w formularzu zgłoszeniowym.

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać większość kosztów poniesionych z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed wpłatą zaliczki.