Sklerotka – FAMILY WINTER CAMP – ZUBRZYCA 2022

Serdecznie prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią  „sklerotki". Jeśli po jej lekturze będziecie Państwo mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie spraw organizacyjnych  dotyczących wyjazdu na Wczasy Rodzinne prosimy o kontakt z biurem.

PENSJONAT

ORAWSKI DWÓR***
34-484, Zubrzyca Górna 329 A

Do Państwa dyspozycji jest aneks kuchenny (czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka) dostępny 24 h na dobę.

W łazienkach do Państwa dypozycji są ręczniki (trzy sztuki dla każdej osoby: duży, mały i basenowy), mydło oraz płyny pod prysznic. Wymiana ręczników na życzenie - prosze zgłosić w recepcji.

ZAKWATEROWANIE

turnus w 1. tygodniu ferii małopolskich - niedziela 16.01.2022 od godziny 13.00 
turnus w 2. tygodniu ferii małopolskich - niedziela 23.01.2022 od godziny 13.00

WYKWATEROWANIE

turnus w 1. tygodniu ferii małopolskich - sobota 22.01.2022 do godziny 12.00 
turnus w 2. tygodniu ferii małopolskich - sobota 29.01.2022 do godziny 12.00

SZKOLENIE NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE DLA DZIECI

6-dniowa (po około 3-4h) nauka/doskonalenie jazdy na nartach w grupach 2-4 osobowych (dla początkujących) oraz 6-8 osobowych (doskonalenie) na trasach Kompleksu Beskid w Spytkowicach dobranych pod względem poziomu uczestników, karnet narciarski na czas szkolenia, transport na wyciąg na trasie Zubrzyca - Spytkowice - Zubrzyca oraz drugie śniadanie na stoku (drożdżówka i herbata)

Wszystkie dzieci uczestniczące w szkoleniu narciarskim/snowboardowym zobowiązane są do posiadania nart wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami, dzieci będą oznaczone dodtakowo na stoku firmowymi plastronami KRAUL-a. Codziennie o ustalanej na bieżaco godzinie (około 9.00-9.30) po dzieci będzie podstawiany bus, który będzie realizował transfery na trasie Zubrzyca/Spytkowice.

Prosimy rodziców o wyposażenie dzieci w karnet umożlwiający uczestnictwo w zajęciach. Planowane powroty ze szkolenia narciarskiego około 13.30-14.00 w zależności od pogody i kondycji kursantów.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA RODZICÓW

Przy zainteresowaniu z Państwa strony będzie również możliwość szkolenia narciarskiego dla dorosłych - konieczna rezerwacja przynajmniej tydzień przed terminem wyjazdu:

CENA SZKOLENIA za 1 godzinę:

 • 70 złotych - szkolenie indywidualne
 • 50 złotych od osoby - w grupie 2-osobowej
ZAJĘCIA SPORTOWO EDUKACYJNE DLA DZIECI
 • Akcja integracja - poznajmy się! Gry i zabawy integracyjne
 • Let's go slide on ice! - nauka/doskonalenie jazdy na łyżwach 
 • Nauka i doskonalenie pływania oraz super zabawa basenie
 • Sportowe wyzwania - Challenge Accepted! – zajęcia sportowe na sali gimnastycznej (piłka nożna, koszykówka, unihokej, ringo, badminton i wiele innych)
 • Lego World - warsztaty na zestaw Lego Wedo i Lego Mindstorms
 • MasterChef KRAUL - warsztaty kulinarne 
 • Kreatywny zawrót głowy - zajęcia artystyczne
 • Śpiewać każdy może! Karaoke
 • GamesRoom - piłkarzyki, tenis stołowy itd.
PROSIMY O ZABRANIE SPRZĘTU I UBRAŃ KONIECZNYCH DO REALIZACI PROGAMU!!!
 • zestaw do pływania (czepek, klapki, strój)
 • buty sportowy (halówki, tenisówki) na salę gimnastyczną spakowane w niewielki plecak - dzieci
 • nart/snowboardu wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami
 • stroju narciarskiego adekwatnego do niskich temperatur
 • kremu przeciwsłonecznego do twarzy z wysokim filtrem

Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim obiad w dniu wyjazdu.

Po obiedzie w dniu Państwa  przyjazdu, planowanym na godzinę 13.30, osoba która zramienia naszego biura czuwać będzie nad komfortem Państwa wypoczynku udzieli szczegółowych informacji w zakresie organizacji zajęć i przygotowania do nich dzieci oraz ramowego planu dnia.

PROSIMY O ODDANIE KART ZDROWIA W NIEPRZEKARCZALNYM TERMINIE DO 20.12.2021 - dotyczy dzieci realizujące program obozowy.

PROSIMY O PEŁNĄ WPŁATĘ DO 20.12.2021 (turnus 1. tygodnia ferii małopolskich) oraz 27.12.2021 (turnus 2. tygodnia ferii małopolskich) 
- pełna kwota należna za Państwa wyjazd rodzinny podana została w mailu wysłanym przez nas z potwierdzeniem Państwa rezerwacji -
na numer konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy: KRAUL WAKACJE, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu proszę wpisać nazwisko rodziny oraz wczasy rodzinne ORAWSKI DWÓR Zubrzyca i termin turnusu. 

W terminie do 7 dni od pełnej wpłaty wystawiamy faktury VAT marża na "dane do fatkury" uzupełnione w formularzu zgłoszeniowym.

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać większość kosztów poniesionych z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed wpłatą zaliczki.