Kids Camp – Biały Dunajec

20 lipca, 2015 przez w Ferie małopolskie, Obozy zima, Polska

ZAPISY NA OBOZY FERIE 2021 OD 14 WRZEŚNIA

Serdecznie zapraszamy

dzieci w wieku 6-10 lat na feryjny obóz narciarsko-snowboardowy w Białym Dunajcu

TERMINY:

14-20.02.2021 
(1.tydzień ferii małopolskich)

21-27.02.2021 
(2.tydzień ferii małopolskich)

CENA:

2050 złotych
(cena zawiera opłatę za karnety!)

SZCZEGÓŁY:

IDEA OBOZU

Realizacja interdyscyplinarnych programów sportowo-edukacyjnych podczas obozów jest wyrazem naszych starań by zaszczepić w dzieciach prozdrowotne nawyki i zamiłowanie do ruchu, które, chcielibyśmy, towarzyszyło naszym podopiecznym przez całe dorosłe życie. Nie mamy ambicji wyczynowego sportu, chcemy by dzieci na poziomie rekreacyjnym odnalazły radość i przyjemność w wielu formach aktywności fizycznej. Ruch w sposób rozsądny przeplatamy z mniej forsownymi punktami dziennego programu tak by dać dzieciom czas na odpoczynek i regenerację. Zimowy KIDS CAMP, adresowany do najmłodszych w przedziale 6-10 lat, to doskonała okazją by rozpocząć lub kontynuować przygodę z jedną czy dwiema deskami oraz sposobem na kreatywne spędzenie ferii. Naszym priorytetem jest dostosowanie intensywności zajęć oraz zakresu opieki nad uczestnikami do wieku naszych obozowiczów.

MIESZKAMY

w Domu Wypoczynkowym HALINA w Białym Dunajcu, dysponującym komfortowymi pokojami 2-5 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym, serwującym pyszną, domową kuchnie przygotowaną specjalnie z myślą o dzieciach: cztery posiłki dziennie  (śniadanie, drugie śniadanie na stoku, obiad, kolacja). Jesteśmi jedynymi gośćmi obiektu, korzystamy bez ograniczeń z całej infrastruktury (sala konferencyjna, dwie sale taneczne, sala gier). 

ZAJĘCIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Jeździmy na trasach rodzinnego ośrodka RUSIN-SKI*. Kompleks do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddaje 6-osobową nowoczesną kolej Porsche, 4-osobową kolej krzesełkowa, dwa wyciągi orczykowe oraz babylift (taśmowy wyciąg dla najmłodszych). Trasy o zróżnicowanym stopniu trudności pozwalają komfortowo szkolić na każdym poziomie zaawansowania. Wyciąg dla początkujących oddzielony jest od głównego stoku, co zwiększa bezpieczeństwo uczących się jeździć na nartach.
Szlifujemy swoje umiejętności na nartach/snowboardzie w grupach 6-8 osobowych, dobranych pod względem poziomu, w ostatnim dniu zawody na specjalnie dla nas przygotowanej trasie.


* w związku z ewentualnymi anomaliami pogodowymi (np. deficyt śniegu) lub obiektywnymi okolicznościami od nas niezależnymi zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca prowadzenia szkolenia narciarskiego

POPOŁUDNIOWY PAKIET ACTIVE
Pakiet ACTIVE* dedykujemy dzieciom, które bardziej męczy siedzenie w jednym miejscu niż ciągły ruch 🙂
Dlatego przypniemy narty biegowe by potruchtać malowniczą trasą, założymy łyżwy by poślizgać się i pokręcić piruety na sztucznym lodowisku, zawitamy na basen dzieląc czas na beztroską zabawę i pływackie szlify, poharcujemy na sali gimnastycznej rywalizując w zabawach i w grach zespołowych, a tylko nieco mniej energii zużyjemy zjeżdżając na dmuchanych oponkach.
 
* dzieci wybierają i realizaują podczas obozu jeden z dwóch pakietów ACTIVE lub FUN
POPOŁUDNIOWY PAKIET FUN
Pakiet FUN* to coś dla dzieci, które czując w nogach przedpołudniowy blok zajęć narciarskich, wolą nieco dostojniej i statyczniej spędzić popołudnie 🙂
Upichcimy smakołyki podczas warsztatów kulinarnych, wyczarujemy wspaniałe prace plastyczne, a "Kacik małego konstruktora" będzie okazją do próby pracy prostymi narzędziami. Zrelaksujemy się również w Termach Podhalańskich i wyszalejemy się na tubingu (zjazd na oponkach).
 
* dzieci wybierają i realizaują podczas obozu jeden z dwóch pakietów ACTIVE lub FUN
POPOŁUDNIOWE I WIECZORNE ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH

Zachwycą Was warsztaty robotów, podczas których zbudujecie i zaprogramujecie skomplikowane konstrukcje, zumba kids pomoże Wam poczuć muzyczny beat, a na macie poznacie kilka trików rodem z MMA. Wyciszymy się podczas projekcji filmu i gier planszowych by znów dać czadu na obozowej imprezce. Zdolności wokalne zaprezentujecie podczas karaoke, a te i każde inne nieprzeciętne umiejętności pomogą Wam zabłysnąć podczas obozowego Mam talent.

W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ
  • transport autokarami klasy lux na trasie Kraków-Biały Dunajec-Kraków. 
  • transport na wyciągi i zajęcia programowe
  • ubezpieczenie NNW na sumę 10000 złotych (Signal Iduna, ul Podgórska 36, Kraków 31-536)

UWAGA!

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Wypełnij FORMULARZ 
2. Poczekaj na mailowe potwierdzenie rezerwacji. Wyślemy Państwu pełen pakiet dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, nie później niż 48h po przesłaniu do nas formularza rezerwacyjnego.
3. Opłać PRZEDPŁATĘ korzystając z linku do systemu bezpiecznych płatności DOTPAY, który wyślemy w kolejnej wiadomości mailowej.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już pierwszego dnia obozu tworzymy GALERIĘ dostępną z naszej strony internetowej na bieżąco uaktualnioną o nowe zdjęcia z naszych obozów!!!

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH WYJAZDACH PODCZAS ZIMY 2020

ZOBACZ FILM Z NASZYCH ZIMOWYCH OBOZÓW 🙂