Snow Camp – Austria

20 lipca, 2015 przez w Ferie małopolskie, Obozy zima, Zagranica

ZAPISY NA OBOZY FERIE 2022 OD 1 WRZEŚNIA

DLA KOGO?

Zapraszamy na SNOW CAMP - to prawdziwa gratka dla fanów śnieżnego szaleństwa! Czekają na Was doskonale przygotowane i imponujące trasy narciarskie Lungau w AUSTRII. Każdy dzień na obozie to GÓRA dobrej zabawy i aktywności. Obóz dedykujemy uczestnikom w wieku 10-18 lat. Z nami przeżyjesz niezapomniane ferie, poznasz nowych przyjaciół i poszalejesz na stoku!

TERMIN:

15-22.01.2022 
(1. tydzień ferii małopolskich) - Lista rezerwowa!

22-29.01.2022 
(2. tydzień ferii małopolskich) 
- Ostatnie miejsca!

CENA:

2690 złotych

SZCZEGÓŁY

ZAKWATEROWANIE

Hotel Gasthof Durigon położony jest w miejscowości Ramingstein, nad brzegiem rzeki Mury. Pyszna, regionalna kuchnia (dwa posiłki dziennie: śniadanie w formie bogatego bufetu, dwudaniowa obiadokolacja, bar sałatkowy oraz deser). Do Państwa dyspozycji oddajemy przestrzenne pokoje 2,3,4 - osobowe (w pokojach 4-osobowych jedno łóżko piętrowe) z łazienkami. Każdy pokój wysposażony jest w telewizor, suszarkę oraz ręczniki. Na terenie obiektu znajduje się: jadalnia, świetlica, sala gier oraz narciarnia. Ponadto obiekt udostępnia m.in. bezprzewodowy internet.

SZKOLENIE NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Szkolenie odbywa się na rozległych trasach narciarskich w Lungau. Wysokogórski ośrodek narciarski położony jest w połudiowowschodniej części Ziemi Salzburskiej, po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 250 kilometrów doskonale przygotowanych tras o różnym stopniu trudności i nowoczesną infrastrukturę wyciągową. Idealne warunki śniegowe i wspaniała, słoneczna pogoda to gwarancja niezapomnianych ferii. Ze względu na charakterystykę tras narciarskich obóz dedykujemy uczestnikom, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i technikę jazdy na nartach oraz snowboardzie.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO
 • Codzienne doskonalenie techniki jazdy na nartach/snowboardzie w niewielkich grupach, dostosowanych pod względem poziomu uczestników oraz wieczorna videoanaliza zajęć ze stoku i korekta błędów
 • Na zakończenie szkolenia zawody narciarskie/snowboardowe
 • Jedna jazda wieczorna na stoku
 • Akcja integracja - Speed dating z przymrużeniem oka! 
 • Chillout na basenie/termach Badeinsel w miejscowości Tamsweg
 • 100% ZIMY - Białe szaleństwo ( m.in. unihokej na lodzie, piłka nożna na śniegu, bitwa na śnieżki oraz szalone zjazdy na jabłuszku)
 • Zimowe kino - seans filmowy
 • GamesRoom - piłkarzyki, tenis stołowy, planszówki itd.
W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ
 • transport autokarami klasy lux  (podstawionymi przez firmę WIST-Trans Major) na trasie Kraków-Ramingstein-Kraków. Autobusy są do naszej dyspozycji w czasie trwania obozu zapewniając nam, w dogodnych dla nas porach, transrport na wyciągi i basen
 • ponadstandardowy pakiet ubezpieczeniowy   SKI i BEZPIECZNE PODRÓŻE  (Signal Iduna, ul Przyokopowa 31, Warszawa 01-208) obejmujący ubezpieczenie NNW na kwotę 15000 złotych, ubezpieczenie kosztów leczenia do 10000 euro, kosztów ratownictwa do 6000 euro, OC na kwotę 10000 euro, ubezpieczenie bagażu na kwotę 800 zł oraz sprzętu sportowego na kwotę 3000 zł
CENA 6-DNIOWEGO KARNETU

Koszt karnetu ustalony przez stację narciarską LUNGAU  na sezon zimowy 2021/2022.

 • 135 euro - dzieci z roczników 2006 - 2015
 • 185 euro - młodzież z roczników 2003 - 2005

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Wypełnij FORMULARZ 
2. Poczekaj na mailowe potwierdzenie rezerwacji. Wyślemy Państwu pełen pakiet dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, nie później niż 48h po przesłaniu do nas formularza rezerwacyjnego.
3. Opłać PRZEDPŁATĘ w wysokości 800 zł korzystając z linku do systemu bezpiecznych płatności DOTPAY, który wyślemy w kolejnej wiadomości mailowej.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA

U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY.  ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już od pierwszego dnia na naszym FANPAGE'u FACEBOOKOWYM udostępniać będziemy zdjęcia z każdego dnia naszych aktywności.
Aby uzyskać dostęp do zdjęć z obozu należy dołączyć do GRUPY-OBOZY-KRAUL

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH ZIMOWYCH OBOZACH W POPRZEDNICH LATACH

ZOBACZ FILM Z NASZYCH ZIMOWYCH OBOZÓW 🙂