Snow Camp – Austria

20 lipca, 2015 przez w Ferie małopolskie, Obozy zima, Zagranica

ZAPISY NA OBOZY FERIE 2021 OD 14 WRZEŚNIA

Serdecznie zapraszamy

dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat na feryjny obóz narciarsko-snowboardowy w AUSTRII Ramingstein/Lungau! 

TERMIN

13-20.02.2021 
(1. tydzień ferii małopolskich)

20-27.02.2021 
(2. tydzień ferii małopolskich)

CENA

2390 złotych

SZCZEGÓŁY

MIESZKAMY

hotel DURIGON pokoje 2-4 osobowe (w pokojach 4-osobowych jedno łóżko piętrowe)  z pełnym węzłem sanitarnym (WC + prysznic), trzy posiłki dziennie  (śniadanie w formie bogatego bufetu, lunch pakiet na stok + herbata do termosu, dwudaniowa obiadokolacja, bar sałatkowy, deser). Hotel wynajęty na wyłączność dla naszych kientów! Nowe łazienki we wszystkich pokojach na sezon 2018!

JEŹDZIMY

na trasach Regionu Narciarskiego Lungau, położonych w słonecznej dolinie Austrii na terenie Ziemi Salzburskiej po południowej stronie Alp. Ośrodki Grosseck-Spiereck, Katschberg-Aineck i Fanningberg oferują ponad 150 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Odpowiednie dla siebie stoki znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby pewnie śmigające na deskach – jednej lub dwóch. 

PROGRAM OBOZU
  • codzienne doskonalenie jazdy na nartach/snowboardzie w grupach 8 osobowych, dobranych pod względem poziomu, w ostatnim dniu zawody, wieczorna videoanaliza postępów na stoku
  • 2 wejście na basen w miejscowości Tamsweg
  • 1 jazda wieczorna
  • zajęcia plastyczne, muzyczne, karaoke
  • dyskoteki, projekcje filmów, gry edukacyjne
W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ
  • transport autokarami klasy lux  (podstawionymi przez firmę WIST-Trans Major) na trasie Kraków-Ramingstein-Kraków. Autobusy są do naszej dyspozycji w czasie trwania obozu zapewniając nam, w dogodnych dla nas porach, transfery na wyciągi i basen!!!
  • ponadstandardowy pakiet ubezpieczeniowy   SKI i BEZPIECZNE PODRÓŻE  (Signal Iduna, ul Przyokopowa 31, Warszawa 01-208) obejmujący ubezpieczenie NNW na kwotę 15000 złotych, ubezpieczenie kosztów leczenia do 10000 euro, kosztów ratownictwa do 6000 euro, OC na kwotę 10000 euro, ubezpieczenie bagażu na kwotę 800 zł oraz sprzętu sportowego na kwotę 3000 zł
CENA 6-DNIOWEGO KARNETU
  • dzieci urodzone w latach 2005-2014 - 131 euro
  • młodzież urodzona w latach 2002-2004 - 197 euro 

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Wypełnij FORMULARZ 
2. Poczekaj na mailowe potwierdzenie rezerwacji. Wyślemy Państwu pełen pakiet dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, nie później niż 48h po przesłaniu do nas formularza rezerwacyjnego.
3. Opłać PRZEDPŁATĘ korzystając z linku do systemu bezpiecznych płatności DOTPAY, który wyślemy w kolejnej wiadomości mailowej.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już pierwszego dnia obozu tworzymy GALERIĘ dostępną z naszej strony internetowej na bieżąco uaktualnioną o nowe zdjęcia z naszych obozów!!!

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH WYJAZDACH PODCZAS ZIMY 2020

ZOBACZ FILM Z NASZYCH ZIMOWYCH OBOZÓW 🙂