Sklerotka – FAMILY WINTER CAMP – BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022

Serdecznie prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią  „sklerotki". Jeśli po jej lekturze będziecie Państwo mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie spraw organizacyjnych  dotyczących wyjazdu na Wczasy Rodzinne prosimy o kontakt z biurem.

PENSJONAT

GRAND STASINDA
ul. Karpęciny 5a 34-530 Bukowina Tatrzańska

Do Państwa dyspozycji przez 24h jest kącik kawowy.

W łazienkach do Państwa dypozycji są ręczniki (po dwie sztuki dla każdej osoby: duży, mały). Wymiana ręczników na życzenie (należy zgłosić na recepcji).

ZAKWATEROWANIE W POKOJACH

turnus w 1. tygodniu ferii małoposkich - niedziela 16.01.2022 od godziny 16.00 (pobyt rozpoczynamy obiadem podanym dla Państwa od 15.00)
turnus w 2. tygodniu ferii małoposkich - niedziela 23.01.2022 od godziny 16.00 (pobyt rozpoczynamy obiadem podanym dla Państwa od 15.00)

WYKWATEROWANIE

turnus w 1. tygodniu ferii małoposkich - niedziela 23.01.2022 do godziny 11.00 
turnus w 2. tygodniu ferii małoposkich - niedziela 30.01.2022 do godziny 11.00

SZKOLENIE NARCIARSKO-SNOWBOARDOWE DLA DZIECI

6-dniowe (6x po około 4h) nauka/doskonalenie jazdy na nartach w grupach 6-8 osobowych (doskonalenie) oraz 2-4 osobowych (dla początkujących) na trasach rodzinnego ośrodka RUSIN-SKI*. Kompleks do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddaje 6-osobową nowoczesną kolej Porsche, 4-osobową kolej krzesełkowa, dwa wyciągi orczykowe oraz babylift (taśmowy wyciąg dla najmłodszych). Trasy o zróżnicowanym stopniu trudności pozwalają komfortowo szkolić na każdym poziomie zaawansowania. Wyciąg dla początkujących oddzielony jest od głównego stoku, co zwiększa bezpieczeństwo uczących się jeździć na nartach.

Wszystkie dzieci uczestniczące w szkoleniu narciarskim/snowboardowym zobowiązane są do posiadania nart wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami, dzieci będą oznaczone dodatkowo na stoku firmowymi plastronami KRAUL-a. Codziennie o ustalanej na bieżąco godzinie (około 9.00-9.30) po dzieci będzie podstawiany bus, który będzie realizował codzienne transfery. Planowane powroty ze szkolenia narciarskiego około 14.00, w zależności od pogody i kondycji kursantów.

* w związku z ewentualnymi anomaliami pogodowymi (np. deficyt śniegu) lub obiektywnymi okolicznościami od nas niezależnymi zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca prowadzenia szkolenia narciarskiegodobranych pod względem poziomu + transfer na wyciągi na trasie Bukowina - Czarna Góra/Jurgów - Bukowina + drugie śniadanie na stoku (drożdżówka i herbata)

 

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA RODZICÓW

Przy zainteresowaniu z Państwa strony będzie również możliwość szkolenia narciarskiego dla dorosłych - konieczna rezerwacja przynajmniej tydzień przed terminem wyjazdu:

CENA SZKOLENIA za 1 godzinę:

 • 70 złotych - szkolenie indywidualne
 • 50 złotych od osoby - w grupie 2-osobowej
ZAJĘCIA SPORTOWO EDUKACYJNE DLA DZIECI
 • Akcja integracja - poznajmy się! Gry i zabawy integracyjne 
 • Z górki na pazurki! Snowtubing - czyli szalone zjady na dmuchanych oponach po specjalnie przygotowanym torze 
 • Nauka i doskonalenie pływania oraz super zabawa basenie
 • Sportowe wyzwania - Challenge Accepted! – zajęcia sportowe na sali gimnastycznej (piłka nożna, koszykówka, unihokej, ringo, badminton i wiele innych)
 • Lego World - warsztaty na zestaw Lego Wedo i Lego Mindstorms
 • Let's play bowling! - turniej kręgli
 • MasterChef KRAUL - warsztaty kulinarne 
 • Fun4Brain – QUIZ
 • Just Dance! - taneczny zawrót głowy
 • Śpiewać każdy może! Karaoke
 • Zimowe kino - seans filmowy
 • Kreatywny zawrót głowy - zajęcia artystyczne
 • GamesRoom - piłkarzyki, tenis stołowy, cymbergaj itd.
PROSIMY O ZABRANIE SPRZĘTU I UBRAŃ KONIECZNYCH DO REALIZACI PROGAMU!!!
 • zestaw do pływania (czepek, klapki, strój)
 • buty sportowy (halówki, tenisówki) na salę gimnastyczną spakowane w niewielki plecak - dzieci
 • nart/snowboardu wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami
 • stroju narciarskiego adekwatnego do niskich temperatur
 • kremu przeciwsłonecznego do twarzy z wysokim filtrem

Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu.

Pobyt rozpozniemy obiadem wydawanym dla Państwa od 14.00, następnie o godzinie 14.30 p. Paweł, który będzie czuwał nad komfortem Państwa wypoczynku udzieli szczegółowych informacji organizacyjnych, systematyzujących program i zasady pobytu. Równolegle, w czasie spotkania organizacyjnego z rodzicami, Państwa dzieci po raz pierwszy będą już bawić się z naszymi instruktorami/animatorami. Około godziny 15.00 przekażamy Państwu klucze do Waszych pokoi.

PROSIMY O ODDANIE KARTY ZDROWIA W NIEPRZEKARCZALNYM TERMINIE DO 20.12.2021 - dotyczy dzieci realizujące program obozowy.

PROSIMY O PEŁNĄ WPŁATĘ DO 20.12.2021 (turnus 1. tygodnia ferii małopolskich) oraz 27.12.2021 (turnus 2. tygodnia ferii małopolskich) 
- pełna kwota należna za Państwa wyjazd rodzinny podana została w mailu wysłanym przez nas z potwierdzeniem Państwa rezerwacji -
na numer konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy: KRAUL WAKACJE, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu proszę wpisać nazwisko rodziny oraz wczasy rodzinne GRAND STASINDA Bukowina i termin turnusu. 

W terminie do 7 dni od pełnej wpłaty wystawiamy faktury VAT marża na "dane do fatkury" uzupełnione w formularzu zgłoszeniowym.

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać większość kosztów poniesionych z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed wpłatą zaliczki.