PRZYPOMINAJKA – FAMILY SUMMER CAMP – BUKOWINA TATRZAŃSKA 2022

Poniżej znjadziecie Państwo szczegółwe informacje dotyczące organizacji wyjazdu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji - prosimy o kontakt z biurem pod numerem: 12/654-25-60

OŚRODEK

Centrum Rekreacji i Biznesu GRAND Stasinda
ul. Karpęciny 5a 34-530 Bukowina Tatrzańska

Do Państwa dyspozycji przez 24h jest kącik kawowy.

W łazienkach do Państwa dypozycji są ręczniki (po dwie sztuki dla każdej osoby: duży, mały). Wymiana ręczników na życzenie (należy zgłosić na recepcji)

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie uczestników 06.08.2022 (sobota) od godziny 16:00 (pobyt rozpoczynamy obiadem podanym dla Państwa od 15.00)

Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu planowany na godzinę 15:00. Po posiłku kierownik wyjazdu, który będzie czuwał nad komfortem Państwa wypoczynku udzieli  szczegółowych informacji w zakresie organizacji zajęć i przygotowania do nich dzieci oraz ramowego planu dnia.

WYKWATEROWANIE

Wykwaterowanie uczestników 15.08.2022 (poniedziałek) do godziny 10:00 

Ostatnim świadczeniem jest śniadanie w dniu wyjazdu.

Terminy wpłat, dokumenty

Prosimy o wypełnienie i dostarczenie do biura KRAUL - osobiście lub za pomocą poczty tradycyjnej (na adres Kraul Wakacje, ul. Kalwaryjska 9-15, 30-504, biuro przy małym basenie KS Korona) - karty zdrowia będącą podstawą do kwalifikacji uczestnika na obóz. Kartę prosimy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie dwóch tygodni od dnia otrzymania maila z potwierdzeniem rezerwacji (kartę otrzymacie Państwo od nas jako jeden z załączników poniżej wiadomości mailowej potwierdzającej rezerwację lub POBIERZ TU).

PROSIMY O DOKONANIE WPŁATY ZA POMOCĄ LINKÓW DO PŁATNOŚCI OTRZYMANYCH W WIADOMOŚCIACH MAILOWYCH:

  • PRZEDPŁATY W CIĄGU 48H OD MOMENTU OTRZYMANIA MAILA Z POTWIERDZENIEM REZERWACJI
  • DOPŁATY ZA WYJAZD DO DNIA 6 lipca 2022

Faktury wystawiamy:

1) na osobę fizyczną - do 7 dni od pełnej wpłaty na dane wskazane przez Państwa w wiadomości mailowej przesłanej na adres: biuro@kraul.pl

2) na firmę - w przypadku podania danych wraz z numer NIP w momemcie dokonania zgłoszenia przez formularz 

Jak przygotować dzieci do zajęć

Prosimy o zabranie sprzętu i ubrań koniecznych do realizacji programu dla dzieci:

  • zestaw do pływania (czepek, klapki, strój, ręcznik) w małym plecaku
  • buty sportowy (halówki, tenisówki) na salę gimnastyczną|
  • wygodne sportowe butów zajęć sportowych w terenie
  • czapka przeciwsłoneczna i krem z filtrem
  • ubranie do zajęć survivalowych (długie spodnie i bluza na chłodniejsze dni), którego mamie nie będzie żal jak się przybrudzi czy podniszczy
  • rolki z kaskiem i ochraniaczami, schowany w osobny pokrowiec (np. dostępny w sklepach Decathlon - wypróbowany i spisujący się znakomicie)
Aktywności dla dorosłych i jak się do nich przygotować

Zamierzamy i Państwa zachęcać do aktywnego spędzania czasu prosimy o zabranie stroju umożliwiającego komfortowe uczestnictwo w zajęciach na świeżym powietrzu (nordic walking, delikatny jogging, rowery) oraz pod dachem (zajęcia fitness dla Pań i Panów, oraz zajęcia na basenie: nauka/doskonalenie pływania, aqua aerobic).

ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać większość kosztów poniesionych z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed dokonaniem pełnej wpłaty.