SKLEROTKA – WCZASY RODZINNE – BUKOWINA

Serdecznie prosimy o wnikliwe zapoznanie się z treścią  „sklerotki". Jeśli po jej lekturze będziecie Państwo mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie spraw organizacyjnych  dotyczących wyjazdu na Wczasy Rodzinne prosimy o kontakt z biurem.

PENSJONAT:

GRAND STASINDA
ul. Karpęciny 5a 34-530 Bukowina Tatrzańska

Do Państwa dyspozycji przez 24h jest kącik kawowy.

W łazienkach do Państwa dypozycji są ręczniki (po dwie sztuki dla każdej osoby: duży, mały). Wymiana ręczników na życzenie (należy zgłosić na recepcji)

ZAKWATEROWANIE:

turnus lipcowy: 19.07.2020 (niedziela) od godziny 16.00 (pobyt rozpoczynamy obiadem podanym dla Państwa od 15.00)

turnus sierpniowy: 16.08.2020 (niedziela) od godziny 16.00 (pobyt rozpoczynamy obiadem podanym dla Państwa od 15.00)

Pierwszym świadczeniem jest obiad w dniu przyjazdu planowany na godzinę 15.00. Po posiłku kierownik wyjazdu, który będzie czuwał nad komfortem Państwa wypoczynku udzieli  szczegółowych informacji w zakresie organizacji zajęć i przygotowania do nich dzieci oraz ramowego planu dnia.

WYKWATEROWANIE:

turnus lipcowy: 28.07.2020 (wtorek) do godziny 10.00 

turnus sierpniowy: 25.08.2020 (poniedziałek) do godziny 10.00 

Ostatnim świadczeniem jest śniadanie w dniu wyjazdu.

Jak przygotować dzieci do zajęć:

Prosimy o zabranie sprzętu i ubrań koniecznych do realizacji programu dla dzieci:

  • zestaw do pływania (czepek, klapki, strój, ręcznik) w małym plecaku
  • buty sportowy (halówki, tenisówki) na salę gimnastyczną|
  • wygodne sportowe butów zajęć sportowych w terenie
  • czapka przeciwsłoneczna i krem z filtrem
  • ubranie do zajęć survivalowych (długie spodnie i bluza na chłodniejsze dni), którego mamie nie będzie żal jak się przybrudzi czy podniszczy
  • rolki z kaskiem i ochraniaczami, schowany w osobny pokrowiec (np. dostępny w sklepach Decathlon - wypróbowany i spisujący się znakomicie)
Aktywności dla dorosłych i jak się do nich przygotować

Zamierzamy i Państwa zachęcać do aktywnego spędzania czasu prosimy o zabranie stroju umożliwiającego komfortowe uczestnictwo w zajęciach na świeżym powietrzu (nordic walking, delikatny jogging, rowery) oraz pod dachem (zajęcia fitness dla Pań i Panów, oraz zajęcia na basenie: nauka/doskonalenie pływania, aqua aerobic).

Terminy wpłat, dokumenty

Prosimy o niezwłoczne podpisanie i dostarczenie do biura w oryginale umowy oraz WYPEŁNIONYCH KART ZDROWIA (dotyczy dzieci realizujących program obozowy). Oba dokumenty otrzymaliście Państwo od nas w formie załączników w odpowiedzi na wypełniony przez Państwa formulrz zgłoszeniowy.

PROSIMY O PEŁNĄ WPŁATĘ
(pełna kwota należna za Państwa wyjazd rodzinny podana została w mailu wysłanym przez nas z potwierdzeniem Państwa rezerwacji)
w terminie:
do 15.06.2020 (turnus lipcowy)
do 15.07.2020 (turnus sierpniowy)
na numer konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, odbiorca: KRAUL WAKACJE - przy tytule przelewu proszę wpisać nazwisko rodziny oraz wczasy rodzinne Bukowina i termin turnusu. 

W terminie do 7 dni od pełnej wpłaty wystawiamy faktury VAT marża na "dane do fatkury" uzupełnione w formularzu zgłoszeniowym.

ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać większość kosztów poniesionych z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed dokonaniem pełnej wpłaty.