SKLEROTKA – FAMILY WINTER CAMP – AUSTRIA 2022

Serdecznie prosimy o cierpliwe i uważne zapoznanie się ze „sklerotką obozowicza". Jeśli po jej lekturze będziecie Państwo mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie spraw organizacyjnych wyjazdu Waszych pociech prosimy o kontakt z biurem.

PENSJONAT

Hotel Gasthof Durigon

Waagplatz 18, 5591 Ramingstein, Austria

WYJAZD

Zbiórka na PARKINGU obok CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY przy ul. Zakopiańskiej (obok CH Carrefour i kina Cinema City przy CH ZAKOPIANKA).

15.01.2022 (sobota) o godzinie 5.45 - 1. turnus

22.01.2022 (sobota) o godzinie 5.45 - 2. turnus

PROSIMY O BEZWZGLĘDNĄ PUNKTUALNOŚĆ!!!!

 
POWRÓT

na PARKINGU obok CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY przy ul. Zakopiańskiej (obok CH Carrefour i kina Cinema City).
przewidywane powrót około 8.00-9.00 - precyzyjne informacje o godzinie powrotu podajemy na bieżącą z trasy 

22.01.2022 (sobota) - 1. turnus

29.01.2022 (sobota) - 2. turnus

Terminy wpłat, dokumenty

Prosimy o niezwłoczne podpisanie i dostarczenie do biura w oryginale umowy oraz karty zdrowia dzieci uczestniczących w zajęciach. Oba dokumenty otrzymaliście Państwo od nas w formie załączników w odpowiedzi na wypełniony przez Państwa formulrz zgłoszeniowy.

PROSIMY O PEŁNĄ WPŁATĘ DO 20.12.2021 (turnus 1. tygodnia ferii małopolskich) oraz 27.12.2021 (turnus 2. tygodnia ferii małopolskich)
- pełna kwota należna za Państwa wyjazd rodzinny podana została w mailu wysłanym przez nas z potwierdzeniem Państwa rezerwacji

złotówki - na numer konta: 34 1020 2892 0000 5602 0368 5161, dane odbiorcy: KRAUL WAKACJE, 30-698 Kraków, ul. Chałubińskiego 120 S - przy tytule przelewu proszę wpisać nazwisko rodziny oraz dopisek "Wczasy rodzinne - Austria"

W terminie do 7 dni od pełnej wpłaty wystawiamy faktury VAT marża na "dane do fatkury" uzupełnione w formularzu zgłoszeniowym.

Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej

Oferujemy Państwu możliwości zawarcia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej (KIT), które pozwala odzyskać koszty poniesione w związku z wyjazdem dziecka na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Chętnych prosimy kontakt z naszym biurem przed dokonaniem pełnej wpłaty.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Hotel DURIGON

Hotel zapewnia po dwa ręczniki na osobę (kąpielowy i mniejszy), pokoje sprzątane są codziennie.
Hotel serwuje dwa posiłki dziennie (śniadanie w formie bufetu i obiadokolacja). Hotel wynajęty na wyłączność dla naszych kientów!

Co i jak spakować

 

   • narty/snowboard wraz z kaskiem narciarskim, kominiarką i goglami
   • halówki do zajęć na sali gimnastycznej
   • strój kąpielowy z klapkami i ręcznikiem na basen
   • strój narciarski adekwatny do niskich temperatur
   • kremu przeciwsłonecznego do twarzy z wysokim filtrem

 

TRANSPORT

Autobusem klasy lux (video, wc, klimatyzacja) zapewnia firma Trans Duet.

Trasa przejazdu - Polska - Czechy- Austria, mniej więcej co 2-3 godziny robimy 15-30 minutowe postoje, zatrzymujemy się też punktach gastronomicznych gdzie we własnym zakresie można kupić coś do jedzenia. Do przejechania mamy około 750 kilometrów.