Winter Camp Gymspace – Bukowina Tatrzańska

29 listopada, 2021 przez w Uncategorized

ZAPISY NA OBOZY FERIE 2022 OD 1 WRZEŚNIA

DLA KOGO?

WINTER CAMP GYMSPACE to wyjątkowo ODLOTOWY obóz z największa liczbą zajęć, w czasie których oderwiesz się od ziemi! W programie znajdziecie idealne połączenie zajęć gimnastycznych z zimowym szaleństwem na stoku. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 7-15 lat na wspaniałą przygodę i świetną zabawę! Z nami spędzicie niezapomniane ferie!

TERMINY:

16-23.01.2022
(1.tydzień ferii małopolskich) - Lista rezerwowa!

23-30.01.2022 
(2.tydzień ferii małopolskich) 
- Lista rezerwowa!

 

 

CENA:

2090 złotych

SZCZEGÓŁY

IDEA OBOZU

W trakcie obozu realizujemy bogaty program sporotowo-edukacyjny dostosowany pod względem wiekowym uczestników. Naszą nadrzędną ideą jest przekazanie obozowiczom zamiłowania do ruchu oraz prozdrowotnych nawyków.  Staramy się, aby uczestnicy obozu odnaleźli przyjemność i radość w wielu formach aktywności fizycznej - codzienne zajęcia na stoku narciarskim przeplatamy z treningami gimnastyki sportowej, parkouru i akrobatyki - realizowane w oparciu o autorski program GYMSPACE!

ZAKWATEROWANIE

Świeże powietrze, szum lasu i zapierający dech w piersiach widok na Tatry ... to tylko niewielka część atutów Ośrodka Wypoczynkowego STASINDA położonego w Bukowinie Tatrzańskiej. STASINDA to jeden z najbardziej komfortowych obiektów na Podhalu, który cechują atrakcyjne wnętrza, łączące tradycyjną architekturę góralską z nowocześnością, ponadto wyśmienita kuchnia (trzy posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu, obiad z deserem oraz kolacja w formie bufetu) oraz serdeczność i życzliwość obsługi. Do dyspozycji oddajemy przestrzenne pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się: nowoczesny basen, sauna, jacuzzi, boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej i tenisa, sala taneczna oraz sala gier dla dzieci.

SZKOLENIE NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE

Jeździmy na trasach rodzinnego ośrodka RUSIN-SKI*. Kompleks do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddaje 6-osobową nowoczesną kolej Porsche, 4-osobową kolej krzesełkową, dwa wyciągi orczykowe oraz babylift (taśmowy wyciąg dla najmłodszych). Trasy o zróżnicowanym stopniu trudności pozwalają komfortowo szkolić na każdym poziomie zaawansowania. Wyciąg dla początkujących oddzielony jest od głównego stoku, co zwiększa bezpieczeństwo uczących się jeździć na nartach. 
Szlifujemy swoje umiejętności na nartach/snowboardzie w grupach dobranych pod względem poziomu, w ostatnim dniu zawody na specjalnie dla nas przygotowanej trasie.


* w związku z ewentualnymi anomaliami pogodowymi (np. deficyt śniegu) lub obiektywnymi okolicznościami od nas niezależnymi zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca prowadzenia szkolenia narciarskiego

POPOŁUDNIOWE ZAJĘCIA GYM&PARKOUR

AKROBATYKA, PARKOUR I GIMNASTYKA SPORTOWA – popołudniowe treningi w oparciu o autorski program GYMSPACE. W planach doskonalenie elementów bazowych, ( tj.: różnego rodzaju przewroty, przerzuty bokiem, stanie na rękach, skoki oraz nauka zaawansowanych elementów akrobatycznych, w tym salta, przerzuty w przód, fiflaki, rundaki, salta machowe i wiele innych. Sala gimnastyczna wyposażona jest w  trenażery które dzieci znają z zajęć w  Gymspace: airtrack, dmuchany skos, wałek do nauki przerzutów, skośny batut, matę gimnastyczną, drążki itp. Zajęcia odbywać będą się w podziale na grupy uwzględniającym poziom zaawansowania uczestników. Profesjonalna kadra trenerska zadba o dostosowanie programu do potrzeb uczestników, tak, aby każdy mógł zdobyć nowe umiejętności. Treningi uzupełnione będą przygotowaniem siłowym oraz gibkościowym, niezbędnym do bezpiecznego wykonywania elementów akrobatycznych.

DODATKOWO W PROGRAMIE
 • Akcja integracja - poznajmy się! Gry i zabawy integracyjne
 • Z górki na pazurki! Snowtubing - czyli szalone zjady na dmuchanych oponach po specjalnie przygotowanym torze
 • Nauka i doskonalenie pływania oraz super zabawa basenie
 • Fun4Brain – QUIZ
 • Just Dance! - taneczny zawrót głowy
 • Zimowe kino - seans filmowy
 • Kreatywny zawrót głowy - zajęcia artystyczne
 • GamesRoom - piłkarzyki, tenis stołowy, cymbergaj itd.
CENA 6-DNIOWEGO KARNETU

Koszt karnetu podamy niezwłocznie po opublikowaniu przez stację narciarską RUSIN SKI cennika na sezon zimowy 2021/2022.

W CENIE OBOZU ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ
 • transport autokarami klasy lux na trasie Kraków-Bukowina Tatrzańska-Kraków. 
 • transport na wyciągi i zajęcia programowe
 • ubezpieczenie NNW na sumę 10000 złotych (Signal Iduna, ul Podgórska 36, Kraków 31-536)

UWAGA!

ABY ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE:
1. Wypełnij FORMULARZ 
2. Poczekaj na mailowe potwierdzenie rezerwacji. Wyślemy Państwu pełen pakiet dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy, nie później niż 48h po przesłaniu do nas formularza rezerwacyjnego.
3. Opłać PRZEDPŁATĘ w wysokości 800 zł korzystając z linku do systemu bezpiecznych płatności DOTPAY, który wyślemy w kolejnej wiadomości mailowej.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA

U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY.  ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ!

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Małopolskiego.

Nasze obozy zgłaszamy do właściwego Kuratorium Oświaty. 

Zatrudniamy lubianą przez dzieci,  profesjonalną kadrę instruktorsko-pedagogiczną od lat z nami współpracującą.

Już pierwszego dnia obozu tworzymy GALERIĘ dostępną z naszej strony internetowej na bieżąco uaktualnioną o nowe zdjęcia z naszych obozów!!!

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA NASZYCH WYJAZDACH PODCZAS ZIMY 2020

ZOBACZ FILM Z NASZYCH ZIMOWYCH OBOZÓW 🙂