Zapraszamy do oglądania galerii obozowych i naszego profilu na facebooku!

Zachęcamy Państwa do śledzenia GALERII z setkami zdjęć z naszych letnich obozów, na których możecie Państwo zobaczyć Wasze uśmiechnięte dzieci. Zapraszamy również na nasz firmowy PROFIL FACEBOOKOWY, gdzie prezentujemy również fotki i filmy z naszych wakacyjnych aktywności :-) Zapraszamy! 

FACEBOOK GALERIE WAKACJE 2017

 
Koniec roku szkolnego, godziny pracy biura podczas wakacji

Bardzo dziękujemy za wspólne zajęcia w roku szkolnym 2016/2017, gratulujemy postępów na wszystkich frontach naszych wspólnych działań! Przypominami, iż sobota 24 czerwca będzie ostatnim dniem zajęć sportowo-edukacyjnych przed letnimi wakacjami. Już na początku lipca zaprezentujemy Państwu pełny harmonogram zajęć planowanych na rok szkolny 2017/2018. Zachęcamy do rezerwacji wybranych terminów telefonicznie bądź mailowo. 
Do 14 lipca biuro KRAUL-a czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12 oraz 14.30-20.00.

 

 

Wakacje 2017! Obozy, wczasy rodzinne - miejsc co raz mniej!

Czy wiecie, że aż 72 dni, od 24 czerwca do 4 września, będzie mieć do dyspozycji by spędzić z nami wolny od szkoły czas podczas wakacji 2017? Od lat standardem naszych wakacyjnych obozów jest kreatywne spędzanie czasu z werwą i temperamentem. Pływanie, rowery, taniec, robotyka, rolki, wspinaczka, jazda konna, tenis i wiele innych niebanalnych form aktywności towarzyszy naszym podopiecznym podczas letnich wojaży. Oprócz sprawdzonych i docenionych przez Was formatów sportowo-edukacyjnych obozów interdyscyplinarnych, obozu artystycznego i aktywności na greckich plażach (również w opcji z native speakerami) do bogatej oferty dołączamy specjalistyczny Tennis Camp oraz grecki Water World. Rodziny, w formule wczasów Mama, Tata i Ja, prócz lipcowej propozycji wspólnej zabawy w Zubrzycy po raz pierwszy latem gościć będę w bukowińskiej Grand Stasindzie! ZAPRASZAMY!
 
Letnie obozy stacjonarne - wakacje 2017! Dwie lokalizacje: Korona oraz (NOWOŚĆ!) GYMSPACE w Swoszowicach!

Czy wakacje w mieście muszą być nudne? Z nami absolutnie nie! Zapraszamy wszystkie dzieci ceniące aktywne i kreatywne spędzanie czasu na letnie obozy stacjonarne w dwóch krakowskich lokalizajach. Prócz Klubiku Kraula mieszczącego się w obiektach KS Korona przy ulicy Kalwaryjskiej nasze wakacyjne harce gościć będzie (NOWOŚĆ!) GYMSPACE - centrum zajęć gimnastycznych i akrobatycznych - w krakowskich Swoszowicach przy ulicy Myślenickiej. Obiecujemy, jak zwykle, nie zabraknie nam sportowo-edukacyjnych inspiracji! 

LATO 2016! ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ NA LATO 2017

Aktualności

Archiwum wiadomości

Partnerzy

  • Gymspace