PÓLKOLONIE - całodzienne zajęcia sportowo-edukacyjne - LATO 2018!

Czy wakacje w mieście muszą być nudne? Z nami absolutnie nie! Zapraszamy wszystkie dzieci ceniące aktywne i kreatywne spędzanie czasu na letnie obozy stacjonarne w dwóch krakowskich lokalizajach. Prócz Klubiku Kraula mieszczącego się w obiektach KS Korona przy ulicy Kalwaryjskiej nasze wakacyjne harce gościć będzie GYMSPACE - centrum zajęć gimnastycznych i akrobatycznych - w krakowskich Swoszowicach przy ulicy Myślenickiej. Obiecujemy, jak zwykle, nie zabraknie nam sportowo-edukacyjnych inspiracji! 

ZOBACZ OFERTĘ WAKACYJNYCH, CAŁODZIENNYCH ZAJĘĆ LATO 2018

LATO 2018! ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ NA WAKACJE

WAKACYJNE ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE w gymspace

Nie wyobrażacie sobie dwóch wakacyjnych miesięcy bez treningu? Z racji wielu obowiązków w roku szkolnym nie trafiliście na zajęcia gimnastyczne w GYMSPACE. Zapraszamy zatem na cykl letnich zajęć, które umilą Wam czas wolny od obowiązku szkolnego. W lipcu i sieroniu będziemy w pocie czoła pracować nad koordynacją, gibkością, siłą, lecz nie zabraknie też czasu na kontrolowane harce, podskoki i szaloną zabawę! Proponujemy spotkania rekomendowanym przez nas trybem raz w tygodniu (choć nie zakazujemy i częstszych wizyt w Gymspace:) z wyboru dostępnych grup od poniedziałku do czwartku. Jeśli w toku kursu wyjeżdżacie gdzieś na wakacje, nie martwcie, wszystkie zajęcia odrobicie, gdy wrócicie do Krakowa.

SZCZEGÓŁY, HARMONOGRAM I ZAPISY - ZAPRASZAMY!!!

OFERTA OBOZÓW - WAKACJE 2018

Od lat standardem naszych wakacyjnych obozów jest kreatywne spędzanie czasu z werwą i temperamentem. Pływanie, rowery, taniec, robotyka, rolki, wspinaczka, jazda konna, tenis i wiele innych niebanalnych form aktywności towarzyszy naszym podopiecznym podczas letnich wojaży. Oprócz sprawdzonej i docenianej przez Was od lat bazy w Rembowie, gdzie znów zagości FABRYKA ADRENALINY przez całe wakacje, nowym gospodarzem, MOCY AKTYWNOŚCI będzie otoczony szczytami Gorców OW Jurkowski w Ochotnicy. W formacie sportowo-edukacyjnego obozu interdyscyplinarnego zapraszamy również w lipcu na TENNIS & BIKE CAMP w Rabce, a spragnionych ciepłego morza i słońca zabierzemy na greckie plaże na trzy obozy w lipcu i sierpniu - SŁODKIE LENISTWO, WATER WORLD i ENGLISH IN GREECE. Rodziny, w formule wczasów Mama, Tata i Ja, gościć będą na dwóch turnusach w lipcu i sierpniu gościć będą w superkomfortowej, bukowińskiej Grand Stasindzie oraz w greckim Olimpic Beach! ZAPRASZAMY!
 

Aktualności

Archiwum wiadomości

Partnerzy

  • Gymspace