Całodniowe zajęcia sportowo-edukacyjne ferie 2018 - Korona, Gymspace

Całodniowe zajęcia sportowo-edukacyjne to znakomita alternatywa dla dzieci, które nie przepadają za szusami na dwóch czy jednej desce, a chcą aktywnie i kreatywnie spędzić czas wolny od szkoły i przedszkola. Podczas ferii 2018, przypadających na drugą i trzecią dekadę lutego proponujemy wspólną zabawę pełną inspiracji w dwóch lokalizacjach: w Klubiku Kraula mieszczącym się w budynkach KS Korona przy ulicy Kalwaryjskiej oraz w centrum gimnastyki i akrobatyki GYMSPACE w Swoszowicach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY! 

 
KOLEJNY NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY WYJAZDY SZKOLENIOWY W NIEDZIELE 21.01, 28.01 oraz 4.02,

Rozgrzewka przed feriami? Zapraszamy na kolejne z cyklu niedzielnych wyjazdów szkoleniowych. Celem naszych eskapad w trzy ostatnie przedferyjne weekendy będą w niedziele 21 i 28 stycznia oraz 4 lutego stoki, Kompleksu Beskid w Spytkowicach, które zapewniają komfortowe warunki nauki na każdym poziomie zaawansowania. Koszt karnetu 6-godzinnego - 55 złotych.  Zapraszamy!!!


ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD SZKOLENIOWY! ZOBACZ PODGLĄD NA STOK W SPYTKOWICACH

ZIMA 2018 - obozy, wczasy rodzinne w Polsce i Austrii!

DW HALINA w Białym Dunajcu, wzbogacony o nowe sale dydaktyczne oraz komfortowe pokoje, po raz kolejny przyjmie obozowiczów z JUNIOR SKI CAMP oraz KIDS CAMP. Rodziny w formule wczasów MAMA, TATA i JA zapraszamy do ekskluzywnego Centrum Rekreacji i Biznesu GRAND STASINDA w Bukowinie Tatrzańskiej. Wytrawniejszych zaś narciarzy i snowboardzistów zapraszamy w Alpy Salzburskie do odnowionego hotelu DURIGON na SNOW CAMP i WYJAZDY RODZINNE. A na rozgrzewkę zachęcamy do skorzystania z naszych NIEDZIELNYCH WYJAZDÓW SZKOLENIOWYCH. Do zobaczenia na stokach!

BABY SWIM 7 DNI W TYGODNIU! NOWE GRUPY, DWIE LOKALIZACJE. ZAPRASZAMY!

Wraz z początkiem nowego semestru wzbogacamy naszą ofertę zajęć BABY SWIM o liczne nowe terminy! Z maluszkami od 3. miesiąca życia pływać będziemy już siedem dni w tygodniu, zarówno przed południem jak i po południu. Zajęcia baby swim prowadzimy w dwóch obiektach: basenie Żabiniec (Biały Prądnik) oraz małym basenie KS Korona (Podgórze, ul. Kalwaryjska. Oba baseny zaprojektowane z intencją prowadzenia zajęć dla najmłodszych, dzięki ciepłej (około 32 stopnie) i słonej, morskiej wodzie zapewaniają dzieciom niepowtarzalny komfort. ZAPRASZAMY!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY!

Aktualności

Archiwum wiadomości

Partnerzy

  • Gymspace