MAŁY SPORTOWIEC

25 sierpnia, 2016 przez w Podział urodzin
Wygibasy, podskoki i brykańce

Wesołe animacje ruchowe z wykorzytaniem elementów gimnastyki ogólnorozwojowej oraz lekkoatletyki. Będziemy w szalonym tempie podskakiwać, fikać, brykać i turlać się. Istne szaleństwo!

Judo - droga do zwinności

Zmęczenie, pot i dobra zabawa w jednym to właśnie zajęcia ruchowe z elementami samoobrony i judo. Animacja składająca się z rozgrzewki, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz prostych walk zadaniowych. Całość ćwiczeń odbywa się na specjalnych, atestowanych materacach, wykorzystywanych w sportach walki. Zajęcia wymagają od uczestników koordynacji, równowagi, zwinności, a także odrobinę sprytu. Wszystko ujęte jest w lekkiej i przystępnej dla każdego formie.

Podwodny świat kraula

W komfortowym, bezpiecznym, płytkim basenie ze słoną morską wodą w pogoń za przygodą ruszą wszystkie syreny i nimfy wodne. Kolorowe zabawki, piłki, makarony, deski, materace, przedmioty do wyławiania nie tylko sprawią, że sprawdzimy Wasze umiejętności pływackie, ale również pozwolą nam poćwiczyć współpracę w grupie.

Olimpijscy zwycięzcy

Porywalizujemy w duchu fair play w sportowym wieloboju kształtując Waszą zwinność, gibkość, szybkość, siłą i hart ducha. Niektóre dyscypliny przeniesiemy wprost ze stadionów świata, niektóre potraktujemy z lekkim przymróżniem oka:). Na szyjach zwycięzców na pewno zawisną wieńce laurowe i medale! 

Zostań Leo Messim

Kto z Was nie marzy by zostać profesonalnym piłkarzem oklaskiwanym przez tysiące kibiców po zdobyciu pięknego gola! By osiągnąć sukces i sławę musimy nieco potrenować:) Po krótkiej rozgrzewce i specjalistycznym treningu rozegramy piłkarski turniej, niech wygrają najlepsi!