Najczęściej zadawane pytania

16 lipca, 2015 przez w Uncategorized
Co oferujemy?

Specjalizujemy się w animacjach ruchowych, dzięki indywidualnemu podejściu do każdej grupy nasze zajęcia zawsze dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników.

Jak to wygląda?

Rodzice zdecydowani na organizację przyjęcia urodzinowego w Klubiku Kraula wybierają dwie atrakcje, które będziemy realizować podczas imprezy.

Ile to kosztuje?

Każde przyjęcie wyceniane jest indywidualnie i zależy od zajęć jakie będą realizowane oraz ilości osób.

Ile osób mogę zaprosić?

Każde zajęcia z troski o bezpieczeństwo i jakość naszych zajęć ma ograniczoną ilość uczestników, szczegółowe informacje udzielone są w sekcji: Atrakcje.

Co otrzymuję w cenie?

W cenie przyjęcia otrzymują Państwo: wynajem sali (pływalni) na czas zajęć na wyłączność, opiekę instruktorów w czasie zajęć, poczęstunek dla dzieci, kawa i herbata dla rodziców (samoobsługa), zaproszenia dla gości.

Co wchodzi w skład poczęstunku?

Poczęstunek zawiera: słone przekąski (krakersy, paluszki), ciasteczka kruche oraz z czekoladą, woda niegazowana, napoje owocowe. Nie podajemy żadnego rodzaju chipsów ani coli.

O czym należy pamiętać?

Jedynym świadczeniem, którego cena NIE zawiera to urodzinowy tort, o którego dostarczenie prosimy rodziców jubilatów.

Czy może być więcej niż 1 jubilat?

Oczywiście że tak, nasza oferta zawsze organizowana i wyceniana jest całościowo. Najważniejszymi aspektami organizacji przyjęcia jest liczba osób, ich wiek oraz przewidywane zajęcia.

Co jeśli mam inny pomysł?

W takim przypadku prosimy o kontakt z nami, żadne wyzwanie nie jest dla nas obce i na pewno dojdziemy do porozumienia:)

Co z młodszymi dziećmi niż uczestnicy urodzin?

Uprzejmie informujemy, że młodsze dzieci (poniżej 4 lat) mogą brać udział w naszych zajęciach, ale pozostają one przez cały czas pod opieką rodzica (ów). Opiekunowie są odpowiedzialni za swoje młodsze pociechy przez cały czas trwania przyjęcia.

Czy mogę zaprosić rodziców?

W ramach naszej oferty zapewniamy kawę i herbatę dla dorosłych. Stół oraz krzesła dla rodziców ustawione są w przejściu do głównej sali. W takich warunkach komfortowo usiąść i porozmawiać może około 6-7 osób. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że organizujemy przyjęcie dla dzieci.