NOWY SEZON ZAJĘĆ! ZAPRASZAMY!

ZAPISZ SIĘ NA NASZE ZAJECIA NA NOWY ROK SZKOLNY!

W ofercie:

- NAUKA PŁYWANIA - Baby Swim 3-12, 12-24 miesięcy, zajęcia familijne 2-4 lata, nauka pływania dla początkujących i kontynuacja 4-9 lat, doskonalenie dla dzieci, młodzieży i dosrosłych,  Aqua aerobic, a także lekcje indywidualne.

- ROBOTYKA - zajęcia z robotyki już dla 5 latków! Warsztaty na zestawach Lego Wedo i Lego Mindstorms EV3, a dla najstarszych programowanie Arduino i Microbit!

- TENIS - mini tenis dla dzieci od 4 roku życia, grupy początkujęce i doskonalenia dla dzieci oraz młodzieży

Więcej informacji 12/6542560, kraul@kraul.pl, lub czacie (prawy dolny róg ekranu)

ZAPISZ SIĘ!

ZIMOWE OBOZY I WCZASY RODZINNE! ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

ZAPRASZAMY NA NASZE OBOZY ZIMOWE I WCZASY RODZINNE! FERIE 2022 TYLKO Z KRAULEM!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy najlepszą możliwość spędzenia czasu podczas nadchodzących ferii.

Family Winter Camp to idealny wybór dla całej rodziny. Kiedy najmłodsi będą pod opieką kadry, Wy możecie zrelaksować się albo uczestniczyć w szerokiej ofercie zajęć. Widzimy się w Bukowinie Tatrzańskiej, Zubrzycy Górnej a także w Austrii!

Kids Winter Camp, Junior Winter Camp, Snow Camp i Winter Camp Gymspace to najlepsze obozy dla dzieci i młodzieży. Sprawdzona i uśmiechnięta kadra, bogata oferta zajęć i oczywiście doskonałe szkolenia narciarskie na wzorowo przygotowanych stokach. Będziemy w Białym Dunajcu i w Austrii!

Nie zapominamy o tych, którzy planują spędzić ferie w Krakowie. Aktywna Półkolonia zapewni niezapomniane wrażenia przez cały tydzień. Moc aktywności gwarantowana, bo nikt z nami nie będzie się nudził!

Więcej informacji 12/6542560, kraul@kraul.pl, lub czacie (prawy dolny róg ekranu)

ZAPISZ SIĘ!

Partnerzy

  • Gymspace